Skocz do zawartości

Scena 3D: Stacja kolejowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jest to moja pierwsza pracka hi-poly, na tym forum i w ogole. Zrobiona jako projekt zaliczeniowy z 3dsmaxa na koniec roku. Robiona troche na szybko.. co szczegolnie widac w oswietleniu i texturach, z czego ogolnie jestem kiepski.

 

soft: 3dsmax8

render: scanline

 

Dzieki za krytyke, pozdrawiam.

 

http://img519.imageshack.us/img519/1326/traincrash2sr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki za commenty.

 

hehe zaliczylem, ogolnie na 5 sie udalo ;) jakos... uczelnia to Wyższa Szkoła Informatyki w Łodzi, kierunek sie zowie (lol) Artystyczna Grafika Komputerowa. http://info.wsinf.edu.pl

 

Texturki leza, ale kompletnie mi nie wychodzi ta kwestia, robienie shaderkow, meczylem to juz dosc dlugo (robienie materialow ogolnie), ale ciagle jestem z tego przerywnik :( no i nad pracka nie zamierzam juz siedziec, wsio jest tam zle, przynajmniej siatkowo (najgorzej chyba wlasnie pociag), daltego mesha nie pokazalem :P (joke)

 

btw. tej uczelni, generalnie ciezko mi powiedziec "polecam". Jesli ktos chce sie nauczyc czegos z kazdej dziedziny grafiki, wlaczajac w to sztuke tradycyjna oraz sklad tekstu, to mozna sie wybrac, nie ma tutaj lecenia w kulki, robic trzeba (jak na uczelnie prywatna), szczegolnie z samej poligrafii sporo sie czlowiek nauczy, ale jezeli ktos wie, ze chce robic tylko i wylacznie w 3d, nie do druku, to zdecydowanie wiecej nauczy sie sam w domowym zaciszu (zwazywszy na koszt rocznej nauki, w chwili obecnej rok kosztuje 6000pln).

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekstury i oświetlenie skrytykowane. Ze swej strony muszę dodać, że to chyna lokomotywa z jakiegoś materiału nieznanego na Ziemi. Rozwaliła 40cm scianę betonowa i nawet szyby są w całości. Według mnie to bardziej uwiarygodniłoby scenę niż inne inne tekstury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności