Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi TT


Dawcio_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie jest tragicznie ale miejscami troszke krzywo. Moim zdaniem ten model jest duzo lepszy od Audi A6, które robiłeś jakiś czas temu. Tutaj bardziej sie starasz i dbasz o szczegóły. A jak tam z tyłu? Bo narazie to tylko przód pokazujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra daje tył zmieniłem na czarny, ale i tak do kitu, szczerze mówiąc niewiem co zrobić z tym lakiem próbowałem już chyba z 20 hdri, ale nic, może coś w lakierze zmienić, podpowiedzcie coś, Wiktor ma fajne rendery to może coś podpowie hehe, a i jeszcze coś mi w lusterkach ne tak odbija, ale wiem co więc poprawie. Dzięki za komentarze

af78aebd6c3bd4ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lusterku Ci się tak odbija bo jest krzywo po prostu, pewnie siatka jest taka jak w cylindzrze tzn. jeden vertex w środku, reszta na obrzeżach i powierzchcnia lustrzana nie jest odłączona lub jest wyexcudowana odłącz, powierzchcnie lustrzaną żeby była ona zwykłym plane'em i może jeszcze, zrób "make plenar" żeby było równiutko

 

ochydne masz to hdri w tym czarnym lakierze :/ i chyba nie dałeś fallofa, czym renderujesz?

btw. bardzo fajne felgi:)

 

edit: tak w ogóle po co hdri? nie lepiej zrobić "studio" (sphere obcięte do połowy i ms) i tylko bawić się oświetleniem i kolorem studia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakier ładniejszy, ale jeszcze wymaga dopracowania, ja bym poszedł bardziej w strone szary/srebrny metalic, te przepalenia imho nie potrzebne, render przodu ładniej się prezentuje, materiał świateł no trzeba zmienić bo naraznie to czarny plastik, na przód proponuje lustro z jakimś jasnym hdri, a z tyłu lustro ale koloru czerwonego (diffuse i reflection)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na ps sie za bardzo nieznam pecet a ile ty tak w maxie siedziałeś że uzyskujesz takie fajne efekty? I jeszcz jedno kiedyś był taki temat tłumaczenie helpa do v raya niewiecie czy jest już przetłumaczony? bo podszkoliłbym sie trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne efekty? a które chodzi? :) ja w maxie siedze od dwuch lat jeśli o to chodzi. A podmienić lampy w ps jest bardzo łatwo, jeden render właściwy (z brzydkimi lampami ;) a drugi robisz tak że dajesz jednolity kolor na karoserie najlepiej jakiś bardzop jasny albo bardzo ciemny (żeby był jednolity z tłem), lampy robisz jak chcesz nie zależnie od całego modelu, potem ten drugi render dajesz na wyższą warstwę, magic wandem zaznaczasz to co Ci nie potrzebne (czyli wszystko oprócz lamp) potem delete i po krzyku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności