Skocz do zawartości

Z MAX'a do Premiere


Shiva

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko co do produkcji animacji w MAX'e i sfinalizowanie jej w Premiere. Stowżyłem logo dodałem rotacje

wszystko się mieści na 100 klatkach i teraz pytanie: jak i w jakiej postaći powinienem wyrenderować materiał aby

puzniej inportować go do Premiere a tam jak go zmontować w całość i weksportować do gotowego materiału ? Pozdrwaiam

 

________________________________________________________

MAX8. V-Ray 1.48 & FinalRender SP3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo dziękuję za info faktycznie metodą prub i błędów doszedłem do sedna sprawy rendering do pliku graf.bmp > a najlepiej do tga ponieważ zachowuje info o przeżroczystości (Alpha) puzniej daje to do AE i tam po zabawie z plikiem eksportuje do AVI ale nie kompresuje tego żadnym kodekiem ponieważ psuje jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

steaker.. bezstratna :P tam sie klika okienko zeby byla bezstratna i jest pelna klatka :)

 

hkropinski-w wiekszosci przypadkow zaden komp nei uciagnie pelnego renderu do avi, gdzies sie wywali i cala robota idzie w.... dlatego wlasnie renderuje sie po klatce a pozniej scala autoamtem :)

 

FOX-kompresujesz kompresujesz, nieskompresowany film zajmuje tyle co pliki na neiskompresowanym bmp razy liczba klatek, przy 16bitowym kolorze paredziesiat sekund filmu wcina calego CD :) wiem bo jak bylem mlody to tez bylem durny, tak wiec kompresje jakas tam masz, najlepiej zainstaluj profesjonalne kodeki ktore sa w premiere, pozwalaja na bardzo mocna kompresje (Tylko ze nikt kto nei posaida premiera ich nei odczyta) ale swietnei nadaja sie do uzytku zanim je wypuscisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności