Skocz do zawartości

Scena 3D: Angel


Gordy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zdecydowałem sie zamieścić previs'kę nad którą obecnie pracuję, mimo faktu że jesteście twarda publiką. Znajdujecie milion blędów i aż człowiek chce sie w kącie schować i płakać. ;)

 

W każdym razie, to wstepny render i jak widać kolor mapy, displacement, i bump są po prostu podłączone bez żadnego "tuningu". Skóra jest tymczasowa tak jak i oczy. Brakuje włosów, brwi, rzęs i paru innych rzeczy.

 

Raczej nie będę jej inaczej ustawiał gdyz taki właśnie był zamiar.

No to klient sie pod scianą ustawił i czeka na pluton.

 

BTW, XSI, ZBrush i Photoshop.

 

angel9gf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

najs łan :] podoba mi się :]

rady : zmęczyć bardziej twarz, albo jakoś ją zniekształcić, wisz, w końcu to ma być ciężkie

stopy nie są rozpłaszczone jak takie na któych się stoi, plus podłoga w takch miejscach jest chyba miękka.

No i jeszcze te ślady po dloniach idealne.. fuj, rozmaż je jakoś, bo tygląda sztuczniacko ;-)

ale ogólnie robi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masakra normalnie, masz pod syfitem nie tak:D Super, podoba mi się to:)

Szkoda że w scene wsadziłes manekina a nie jeszcze-żywą postać;/

 

Edit: Krew trochę rozsmarować pionowo doda(elektroda:D) to trochę klimatu - a te dłoie po lewej super pomysł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja poprosze a`la Max Payne

kamera leci w zwolnionym tempie, pociski a`la matrix rozrywają ciało twojej postaci, zakrwawione kawałki mięsa po odbiciu od ściany spadają na ziemię.

 

Podoba mi się

 

 

------edit

chyba mnie poniosło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona ma dlonie???

A no właśnie:) hihi

 

Ja bym w jakiejś innej pozie ją dał, bo naparwdę jest to jakiś model a nie człowiek. Zaraz zosatnie rozstrzelana a myśli...sam nie czy myśli w ogóle. Pełno krwi jakby ją męczyli, czyli powinna być zmęczona i nie stała tak na baczność! Dodaj jej realizmu a będę bić brawa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ta scenka jest robiona luźno na podstawie arta angelkissbig8oa.jpg

 

Ja trochę chciałem go pozmieniać. Mam pewną ideę i zobaczymy czy wyjdzie.

 

Mam juz drugi pomysł. Tez kobieta i mnóstwo krwi ale nie jej.

Dzięki za komentarze. Trochę jestem pokręcony stąd takie obrazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sobie powiem...

Nie wiedziałem że ciągniesz z cudzej pracy...i dziwię się że jeszcze nikt tego nie napisał...

Stary! Co z tego że masz podobną wizję tego czegoś skoro to nie jest twoje?! Trezba było od razy walnąć, że to nie twoje!!! Że robisz koncept jakiś!!!Zmalałeś w moich oczach...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm pracka fajna modelik tez :)

 

Ale wiesz Twoja postac w przeciwienstwie do konceptowej nic nie wyraza , czerp garsciami z konceptu jezeli chodzi o twarz , widac w oczach chorobe psychiczna bezradnosc a zarazem cos jeszcze dziwnego :)

 

Jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej 3mam qciuki ;]

 

XaoC nie wiem czy musial pisac ze to nie jego ? nie zrobil zrzynki 100% oczywiscie wyczucie plagiatu jest rozne u kazdej osoby wiec jestem w stanie Cie zrozumiec, ja uwazam ze luzne podpatrywanie na koncept i robienie po swojemu nie jest zadnym przestepstwem, no ale oczywiscie warto bylo wspomniec o tym wczesniej :)

 

Psia mac zapomnialem dodac ze bardzo podoba mi sie render tla :) fajny ziarenkowy ma swoj urok hehe wieje mi klimatem z mojej ulubionej gierki "sanitarium" no i krew super wyszla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopiowanie wielkich artystow wieze sie z wielkim ryzykiem sam tego doswiadczylem, majac nawet w zamysle ze zrobie cos odmiennego i ze to bedzie tylko sprawdzenie moich umiejetnosci nauka, prawda jest taka ze takie proby skazane sa na niepowodzenie. Trzeba chyba wyczuc ta cienka granice miedzy inspiracja a fascynacja... osobiscie sam sie tego ucze i mysle ze jest to bardzo wazna sprawa.

ale jesli juz zdecydowales sie na cos takiego to wydaje mi sie ze powinienes popracowac nad twarza. w tym momencie wyglada bardzo kiepsko a jest ona kluczowym elementek calej sceny biorac pod uwage trudnos odwzorowania tego w 3d cala reszta to kwestia proporci i wielkiego wyczucia, zachowania klimatu na ktory zreszta sklada sie w duzym stopniu twarz. pozdrawiam

 

edit :

Klicek mnie uprzedzil...

nie sluchaj go On zawsze slodzi ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xaoc,

O co chodzi? Nie napisałem że miałem objawienie cudownego konceptu art'u.

Po prostu oglądałem mnóstwo obrazów i artów różnego typu i niektore z nich decyduję sie przedstawić we własny sposób nie biorąc "kredytów" za autorstwo historii które wyrażają.

 

Oglądając sztukę, filmy czy słuchając muzyki staram sie wyrazić swoje odczucie jakie mam w stosunku do tej sztuki.

 

Jest wiele obrazów Beksińskiego którego chciałem "zrobić" ale na razie boję sie że jestem duzo za słaby.

 

NIGDY nie zdecyduję sie na kopiowanie czegokolwiek, gdyż moim skromnym zdaniem sztuka jaką widzimy czy doświadczamy powinna inspirować aq nie służyć powielaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POza tym, każdy pomysł jaki mam ewoluuje w trakcie realizacji pod wpływem nowych doświadczeń.

Obecnie mam kilka pomysłów gdzie z tym pójść. Jeszcze prześpię sie z nimi i zdecyduję jutro.

Zapewniam was jednak, że nidgy nie było zamiaru robienia kopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luk brwiowy chyba troszke za bardzo wystajacy..chyba ze to eskimos to oki...buzia w okolicach ust chyba za plaska troszke a policzki za bardzo nie naturalnie zapadniete...nos troszeczke za niski[to po bokach nad dziurkami]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności