Skocz do zawartości

Portfolio: design


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

pare dni(tydzien) temu stworzylem takie cos chce aby tak wygladalo moje portfolio :)

powiedzcie co zmienic itp. mi troche nie pasi rozmiar tzw za duze?? ale sie nie znam wiec poczekam co wy napiszecie :)

pozdro

 

pierwsze to portfolio i zarazem strona glowna :)

portfolio7rd.th.png

 

tutaj jest galeria jak sie kliknie na miniaturke w portfolio to pojawia sie to i obrazki w duzym formacie :)

galery3xz.th.png

 

tutaj o mnie i kontakt daje jedno gdyz tylko sie zmienia jeden napis :)

about7qh.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A mi niebardzo przypadł do gustu.

- Gradienty be.

- Czcionka w menu spoko.

- ludek z siatką fuj.

 

Może jakbyś dodał kilka więcej detali to byłoby lepiej bo gradienty tego za ciebie nie zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

junior--> dzieki :) hehe cos tam chyba wrzuce do galerii :D

lis-->:) mi sie gradienty podobaja :D ludek moj :D wiec nie dziwie sie ze fuj :D

z tym ze nie chce zeby ktos kto wchodzi na moja strone patrzyl na ilosc detali stronki tylko przeszedl do ogladania portfolio stronka ma sie nie rzucac w oczy

pitekkkk-->no bo ta strona nie miala byc efektowna miala byc prosta mowiac szczeze nie rzucajaca sie w oczy :) a ta strona jest zrobiona przez laika :)czyli przezemnie :)

 

zalozeniem bylo zrobienie prostej stronki nie rzucajacej sie w oczy a przyjemnej dla oka :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie rozumiem tego. Czy chcesz strone, która nie ma wyglądać tylko być... dla mnie dziwne... Rozumiem prosta - minimalizm, też takie wole niż masa bajeru itp. ale niech to bedzie na jakims poziomie, postaraj sie jakos to ubogacic graficznie, a nie zbędnymi elementami i będą oglądać twoje prace, tak jak chcesz i przy okazji w miłej atmosferze :P :D Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam zupełnie inną ideę zrobienia strony "portfolio".

Ja chcę swoją zrobić tak aby była częścią portfofio a nie tylko podkładka pod galerię.

Koncepcja to połączenie filmu "NOIR", horroru z lat 20 i komiksu Millera.

Taki jest zamiar a co wyjdzie to sprawa całkiem inna.

 

Sorry.

Szczerze, jeśli nie zrobisz (jeśli już nie zrobiłeś - krótka pamięć :) ) pracy w stylu "uderzenie prądem w mozg" to nikt nie zapamięta twojej strony.

 

Takie jest moje osobiste odczucie. Ja wolę aby wszytko tworzyło całość ale to tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

pitekkkk-->sorki :) czemu dziwne?? :) ogladalem masy portfolii i powiem ze moja stronka nie jest zla jest zwykla prosta i taka ma byc :D ja licze ze bede mial dobre prace a stronka ma tylko byc :D

gordy-->chodzi ci o zrobienie prac super czy stronki super bo jak nie to nikt jej nie zapamieta ja stawiam na portfolio(prace) ze to bedzie moj znak rozpoznawczy stronka jest tylko milym dodatkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak: minimalizm, rozumie, ale średnio przyjemne w odbiorze to jest (chodzi mi o kolorystyke, teraz jest takie mdłe)

I tutaj cytat:

- ludek z siatką fuj.

 

czesto podaje tą strone za przykład: stardust.tv -> niby też bardzo prosto i minimalistycznie (z wyjątkiem grafiki w tle :P ) ale poprzez bogactwo kolorystyczne zapada w pamięć (chodzi o wygląd statyczny, bo przejścia pomiędzy kolejnymi podstronami przyprawiają mnie o mdłości)

 

żeby nie było wątpliowści, nie pisze, żebyś robił jakąś tak kolorową, migającą choinkę, ale jakieś urozmaicenie i element charakterystyczny się przyda (jak właśnie te kolorowe menu w stardust)

 

no i poziom wykonania strony powinien być adekwatny do zawartości

 

kolejny przykład (tym razem z naszego forum :) )

http://www.balloontree.com/index.html

tutaj od razu dowala bardzo dobrą pracą + element charakterystyczny (przekrzywione napisy), wchodzimy dalej i mamy bardzo prostą stronę (ale autor nie zapomina o tym, żeby napisy były nie-poziomo) + jakaś ciekawa grafika jako banner - czyli jest miło i ciekawie, a jednocześnie skromnie jak piszesz

 

sorry za chaotyzm i odbiegnięcie od tematu, ale chyba rozumiesz co rozumie pod pojęciem portfolio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

streaker--> ta stronka( stardust.tv) okropna :D, wiedzialem ze poda ktos ta stronke (ta z naszego forum) :) mi sie tez podoba ale nie musze robic takich samych kolorow :)

powiem szczerze ze od poczatku mialem taki zamysl ze bede uzywal wlasnie takich kolorow a nie pomaranczowych itp taki byl plan gdyz takie pkolorki mi sie baaaardzo podobaja :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o kolory jako takie, chodzi mi o element charakterystyczny, który spowoduje, że po odwiedzeniu strony zapamiętamy nie tylko prace, ale też samą stronę, a "choinkowe" kolory na stardust'cie spełniły swoją role (przynajmniej w moim przypadku :P ), podobnie tak krzywe napisy na balloontree -> taki element charakterystyny

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki master ale kilka tabelek strony nie czyni :) Brakuje tu przedewszystkim pomysłu, kompozycji, ładu i skladu, wszystko sztywnie i nieciekawie. Co do prostoty to zobacz sobie tu http://www.kindnessandhumility.com/ dla mnie ideał portfolio. Poszukaj nieco inspiracji na http://www.webesteem.pl Pomysł napewno się zjawi. Ja na Twoim miejscu bym odłożył w kąt tamte projekty i poszedł w zupełnie inną stronę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności