Skocz do zawartości

Wiedzmin REAKTYWACJA


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

Widze wszyscy swoje wiedzminy z szuflad wypuszczaja to i ja cos znalazlem :]

Praca zrobiona prawie rowniutko rok temu - chyba moja pierwsza nie mangowa. Znudzily juz mi sie troche duze oczy i wlasnie od tego rysunku zaczalem rysowac troche bardziej realistycznie.

Co do samego rysunku to wiem ze anatomia lezy i kwiczy, i ze zeby sie strasznie szczerza no ale mowie - to byl pierwszy powazniejszy rysunek... wiem ze poprawa w pracach przez ten rok niewielka... ale wciaz sie ucze tajemnej sztuki rysunku ;)

 

Mozna sie pastwic - zawsze doceniam

witcher.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No to ja się popastwię!:-) Kolorystycznie bardzo fajne. Proporcje, jak pisałeś leżą. Nie jestem expertem więc sam nie wiem czy głowa za duża czy ręce za krótkie... No i wyraz twarzy mógłby być ciut groźniejszy:-) Ogólnie bardzo miłe dla oka. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wspomniales, anatomia troszku lezy, ale obrazek ladny :]

 

Dziwi mnie jedynie lejec miecza w lewej rece - mieszasz style drogi panie ;]. Tenze miecz wyglada troche na robote elficka {runy po bokach lejca}, gdzie miecz trzymany w drugiej rece wyglada na wytworzonego przez czlowieka, no ale artystom mozna wszystko wybaczyc ;]

 

Ehhh chyba znowu przeczytam cala sage + zbior opowiadan ^^ {bodajze po raz 8 badz 9 ;P}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo podoba ta praca , jedyne co razi to twarz (taki dziwny grymas z tymi ząbkami) i tylnia ręka jest zdecydowanie za krótka (łokieć za wysoko) co do reszty to jest bardzo fajnie. Szczególnie ładnie wyszły ci ostrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności