Skocz do zawartości

Pojazd 3D: JUNGHEINRICH TFG 316s


pixar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Oto mój nowy projekt, wózek widłowy "JUNGHEINRICH" a zarazem urządzenie mojej codzinnej pracy (powinienem mieć sporo referek :)). Rendery które dołączyłem do posta przedstawiają półtorej godzinki modelowania wiec nie są jeszcze dopracowane.

 

1fc4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak na 90 min to calkiem niezle (ja bym pewnie nad tym siedzial pare dni z moim obecnym doswiadczeniem) ;-)

Wszystko robiles polymodelingiem?

Z tylu wozka na dole chyba cos nie gra na krawedzi miedzy pokrywa silnika i obciazeniem (ta ciemniejsza czescia od spodu), poza tym jakos dziwnie sie cienie rozkladaja na "fotelu" operatora (to znaczy w tej wnece).

 

Nie wiem jak ty to robisz ze masz czas tak dlubac... ja jak znajde 20 min dziennie to sukces...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naraźie "studio" ale nie jest wykluczone że będzie scena "magazyn".

 

PS: Dodam jeszcze że jazda tym wózkiem nie jest najlepsza, wysoko jest zawieszony i nie raz w pracy się w zakręty na dwóch kołach wchodzi, a potem ma się serce w skarpetce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle niezle wifdze ze nawet spaw jest na podnosniku hehe szkoda tylko ze na gaz jest hehehe bo ropka fajne smory puszcza:) fajnie by wygladał taki wózeczek z przed 10 latek tzn jesli chofdzi o teksturki taki wiesz poniszcony wgiecia zadrapania i tak dalej pozdro czekam na kolejne upy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka elementów wnętrza, wykonanie spawów w kilkunasu miejscach, dopicowanie paru elementów i teksturowanie czego się najbardziej obawiam.

W obecnym stanie obiekt składa się z 190722 faces.

 

5yx5.jpg

 

4vf7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narazie te materiały wyglądją jak słaby plastik, wymagają dopracowania, ale może pokaż jakieś zdjęcie tego pojazdu to się oceni

 

ps. ot: w podpisie masz 1280mb RAM co się = 1280 mili bitów = 1.28bita = 0.16 Bajta :p, na takim sprzęcie nie da sie pracować...a nudzi mi sie:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności