Skocz do zawartości

Scena 3D: wnetrza


maverick sheep

Rekomendowane odpowiedzi

takie tam niedokonczone robione na szybkosci tak zeby pokazac czy cos jeszcze kumam z 3D.. nie jest rewelacyjnie ale spieszylo mi sie cholernie:) nio i tez stad czesc modeli nio delikatnie mowiac nie moja :) niemniej zapraszam do komentarzy co byscie zmienili zeby bylo lepiej..

pozdrawiam

1xk9.th.jpg

2um9.th.jpg

3yv3.th.jpg

3dd8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

modele widać że na szybko, proste, w wielu brak chamferów (np wanna czy krzesła), za bardzo uproszczone okna, dywan ma za wysokie "włoski" i wygląda jak trawa :)

shadery foteli, krzeseł, wanny można by poprawić

oświetlenie jest ok ale w łazience jest za ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

javor-wanna zzsana z stronki kola :) a krzesla to download z stronki e-interiors:) no ale fakt faktem ze jakis chamefer by sie przydal :) okna to po porstu porazka ;) ale ze to jest wip to mysle ze jak bede mial wiecej czasu to chcialbym do tego wrocic i przerenderowac to pozadnie bo brakuje jeszcze wielu szczegolow

RA- nio wlasnie tu jest problem ze to mialo byc pod publike a nie do portfolio dla tego musialem zrobic saloon z zoltymi krzeslami i podkladkami z klapouchym:)

dzieki za komentarze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, na komercyjne wizki w sam raz. :)

Ładne światełko, tylko te wszystkie ściany, kominki, schody itd. jak wyjęte z takich kilkusetstronicowych katalogów z domkami jednorodzinnymi. Nie mówię, że to źle, bo to chodzi też o to żeby się sprzedało, ale bądz co bądz nie powala. Fajnie by było gdybyś czasem odrealnił rendery, specjalnie przesycił obrazki konkretnym kolorem albo coś w ten deseń. Będą się wyróżniać. :)

I trochę blade niektóre. Kontrast albo mieszanie w curvach by się im przydało.

Boli mnie też połączenie białych ścian z jasnym bukowym czy sosnowym drewnem i tą jaskrawą zielenią, ale to już zupełnie moje subiektywne zdanie. Gustuję raczej w zgniłych zieleniach. :)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA -musze cie rozczrowac to wlasnie szlo do kiluset stronnicowego katalogu z domkami jednorodzinnymi - wiec trafiles w dziesiatke :) a co do kontrastow to byly jeszcze krecone bo musialo byc kolorowo i rodzinnie :) jeszcze jakies ludki w to wklejali ale ja sie juz tym nie zajmowalem bo nie bylo czasu..

a co do generalnie odbioru tego nio to wiesz mi sie to nie podoba ale z czegos skads czeba tym laskom drinki stawiac ;)

thx za koment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no widze ze kolega Maverick robi postepy. W porownianiu z porzednimi postami, to daje duzy "+" .... :) jedynie kolorystyka lazienki troche szwankuje, ale rozumiem ze termin nie sluga.. pozdrawiam i zycze sukcesow w dalszej pracy mistrzu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter_muler - dzieki

Touch-ja ci dam kicha :P uzasadnij :P:P ja tu tylko sprzatam :) a co do projektu to hm tam jest 3,8 do sufitu i straszny komin sie robi moze tego nie widac na renderku (ja tam nic nie kryje przed inwestorem;) ale jakby ktos mial jakis pomysl to walic smialo, nie krepowac sie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, już dobra, wyspałem się to i ugrzeczniłem;P Projekt zwyczajnie mi się nie podoba. Przede wszystkim za dużo 'kafelkowania'. Wszędzie widzę tiling. Sciany, podłoga. Jeśli zrobiłeś cegłę i lekko industrialne(?) klimatem drzwi, pociągnij może temat na resztę pomieszczenia. Teraz to jest 'misz-masz';)

 

Edit: ...i w dodatku te drobne białe kafle... z prl'em mi się kojarzą, choć za młody jestem, zeby to pamiętać..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch - nie mialo byc industrialni czy jak kolwiek to nazwac tam jest po prostu pion kominoey i albo sie go wykozysta odlaniajac cegle albo zami na cos :)

peter_muler heh te kafelki na ziemi to mial byc ciemny gres ale wszylo jak plytki :)

teraz kolejna porcja juz calosci mieszkania (w gruncie zeczy tylko schematy koloroystyczne podlogi) plus druga wersja kolorystyczna lazienki

plus wizualizacja fabyrki dla kolezanki :) nie ma rewelacji ale 2h pracy z reka na myszce :) bo termin gonil (dla tego tez wzucam wszystko tutaj )

pozdrawiam i zapraszam do komentarzy

59390454eg1.jpg

16127617nc7.jpg

89618556mj9.jpg

39852404ha2.jpg

kopia3jh8.jpg

56152503ar6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym polemizowal wlasnie jakosc jest nie najlepsze ;) a co do pustosci na tych wczesniejszych to tak sobie klient zazyczyl dla mnie to tez smiesznie wyglada ale nie za myslenie mi placa;) a wiecej hm wiem ze ide seria ale nie jest to az taka masowka na jaka wyglada ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności