Skocz do zawartości

Nex Plugin dla Mayi


Gordy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja właśnie dziwię się ludzią, którzy z chęcią do Maya wsadziliby wszystko z maxa. Po co w ogóle kupować Maya i pisać/kupować dodatkowe plugi, które zamienią ja w maxa, skoro maxa można mieć taniej :)

 

Rozumiem, wpowadzić sobie jedno/dwa udogodninia, ale odrazu tyle? :/

 

Mnie tylko ten falloff zaciekawił, bo nie trzeba przesuwać napierw współrzędnych i później krzywą dopasowywać. Reszta niepotrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dziwię się ludzią, którzy z chęcią do Maya wsadziliby wszystko z maxa. Po co w ogóle kupować Maya i pisać/kupować dodatkowe plugi, które zamienią ja w maxa, skoro maxa można mieć taniej :)

Piotrek ale moze takie zmiany pomogą powoli przyzwyczajac sie do softu? wiadomo ze sposob modelowania maxa nie musi byc lepszy ale moze to nie jest takie zle rozwiazanie dla osob zmieniajacych soft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordy- może. Trudno mi się wypowiadać bo nie czuję ich upierdliwości, pracuję tylko z Mayą i po prostu nie odczuwam potrzeby dodatkowych narzędzi

 

Zioło- o ile kojarzę kolegów przestawiających się (i pamiętam własną naukę Mayi) to jedyną działającą taktyką jest wywalenie starego softu z dysku i zmuszenie się do pracy na tym czego masz się uczyć. Plugin pewnie nikomu nie zaszkodzi- znajdą się tacy którzy uznają go za cud i super duper cymes- dla mnie jest on pomyłką w założeniach ale to najzupełniej prywatne zdanie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności