Skocz do zawartości

Model 3D: Joint WIP


BiggDanny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jest to moja pierwsza praca na tym forum, i zarazem pierwszy temat. Jestem bardzo początkującym, powiedziałbym, że wręcz raczkującym grafikiem, więc nie ma co porównywać moich prac, z innymi pracami zamieszczonymi na tym forum. Długo się wahałem, zanim zdecydowałem się zamieścić moją pracę na tym forum. Mam nadzieję, że spojrzycie na nią łaskawym wzrokiem, i podpowiecie, co trzeba w niej zmienić??? Prosze o krytykę, ale prosiłbym też o wzięcie pod uwagę tego, że bawie się w 3ds max'ie dopiero od 2 tygodni. Wszystkie wasze spostrzeżenia i rady wezmę pod uwagę. Najdłużej siedziałem nad tym dymkiem, i nadal widze w nim braki, ale na początku było dużo gorzej ;P

 

 

 

jointendee1.th.jpg

 

P.S. Ta polska flaga, stoi tam na życzenie mojego kuzyna z Niemiec, który to pokazywał kolegom (chłopak bardzo się szczyci tym, że jest Polakiem i nie dziwie mu się ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

o.o zacznij od tutoriali i podręczników. komentowanie co tu jest źle i jak to poprawic zajęło by za dużo czasu, mogę za to powiedziec co jest dobrze : objekty nie wiszą w powietrzu (i to jedyny dobry punkt tej pracy). Książki, tutoriale i pojęcia (np na szkle efekt fersnela by się przydal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... niby to vray 1.50

z tego co mi wiadomo to nie ma jeszcze vray`a 1.50....jest niby ale to jest wersja fakie pod którą kryje sie vray 1.46.xx albo 1.47.xx juz nie pamiętam.

 

 

Co do pracy to b.słabo ale oczywiscie nie poddawaj sie przerabiaj tutki, testuj sobie renderki/oswietlenie/ textury i bedzie fajnie :]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) mogę za to powiedziec co jest dobrze : objekty nie wiszą w powietrzu (i to jedyny dobry punkt tej pracy) (...)

Szkoda, że to jedyny dobry punkt tej pracy. Przerobiłem wiele tutków i wiele się z nich nauczyłem, ale teraz chciałem zrobić coś bez tutoriala. I tak nie jest źle, chociaż coś nie jest źle ;P Zamieściłem tą pracę, żeby się nauczyć czegoś, od ludzi, którzy wiedzą wiecej odemnie. Praca jest denna tylko dlatego, że nie mam doświadczenia, i nie znam jescze tak 3ds max'a.

 

hmm... niby to vray 1.50 a swietnie to ci to nie wyszlo;)

A i dobry Vray nie pomoże w niektórych sytuacjach ;P

 

Co do pracy to b.słabo ale oczywiscie nie poddawaj sie przerabiaj tutki, testuj sobie renderki/oswietlenie/ textury i bedzie fajnie :]

pozdrawiam

Wielkie dzięki za wiarę :)

 

 

To będe się dalej uczył, a jak zrobię jakąś lepszą pracę, to może tu wróce i przedstawie ją ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na 2 dni to nie jest źle , lecz daruj sobie narazie materiały i zajmij sie modelingiem . Co do pracki to ....

1. Po co szkło na tym od flagi .... ?

2. Te skręty mało skręciaste i dziwny materiał.

3. hmmm co to jest za blat ..? bo na drewno nie wygląda.

4. Szkło na popielniczce dziwne bardziej pod plastik.

5. Dym

6. render i światło

 

Nie zniechęcaj sie i pozdrawiam trenuj dzień w dzień a osiągniesz efekty.

 

Edit : i hmm ten napis na rendeze robileś sam .? jak tak to nie potrzebnie wejdz w ustawienia V-raya w zakładke renderer i w system zaznacz Frame Stamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jointend1vk0.th.jpg

 

Oto co udało mi się narazie jeszcze zdziałać. Proszę, aby ktoś mi powiedział, czy udało mi się zrobić jakąś rzecz, z listy mileS'a. Bo chce wiedzieć, co mam z głowy, a do czego się przyłożyć. Zmodyfikowałem wszystkie poruszone rzeczy w powyższej liście (czyli całą pracę ;P), nie zdąrzyłem tylko tknąć samych skrętów, ale nadrobie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, trzeba będzie ten projekt odłożyć (może kiedyś do niego powróce, może napewno), ten projekt poprostu przerasta moje możliwości na tym etapie nauki. Brakuje mi poprostu doświadczenia i nie mam pomysłu co i jak dalej tu zmieniać. Tak więc projekt można uznać za "zawieszony".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności