Skocz do zawartości

Scena 3D: Dom Gnoma


Belaiel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

klimacik jest :] Ogolnie faktycznie stroche oldschoolowo. Duzo lepiej by to wygladalo z lepszymi teksturami, troche lepszym swiatlem i z inna trawa, albo bez trawy. Ujecie troche dziwne, choc cos w nim jest. To jedna z tych pracek, co duzo obiecuje na miniaturce, a potem troche zawodzi. Ogolnie fajnie, ale sporo do dopracowania.

 

PS

zawsze mialem slabosc do filtra blend :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne. Góra podoba mi się bardziej niż dół - kolory fajne, światło też ale mogłoby być lepsze (ta biała plama jest za duża - biel oznacza brak koloru, jest neutralna emocjonalnie, pusta). Na górze twojej pracy powietrze ma gęstość a na dole jest "próżnia". Przód domku jest dość mocno oświetlony, dużo bardziej niż bok który jest prawie czarny w cieniu co sugeruje że z przodu pada jakieś sztuczne światło i chyba przez to wygląda to jakoś dziwnie.

Trawa odcina się od reszty chyba dla tego że jako jedyny element całej sceny nie ma w sobie ani troche pomarańczu. Tło również się odcina chociaż kolorystycznie pasuje, chyba jest trochę chaotyczne zwłaszcza w dole gdzie nie jest rozmyte przez światło (brakuje tam cienia). Być może jest za duża pustka między domkiem a tłem. Tło jest jednorodnie rozmyte, chyba powinny być tam elementy mniej i bardziej ostre (bliżej i dalej położone) żeby lepiej zasugerować głębię i przestrzeń.

Mógłbyś ten domek bardziej powykrzywiać i pobrudzić, odłamane deski itp. Sam domek wygląda trochę jak zbudowany przez człowieka, jeśli to gnom to może mógłby być zbudowany na starym, spróchniałym drzewie - wyrastać z niego.

Czekam na następne prace. Wrzuć je do WIPa to pomożemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, jak spojrzałem na miniaturke to pomyśłałem... ooo to będzie super pracka!

 

Rozmazana jakaś taka, niewiem co tu oldskulowe.

 

Masz tu taki kontrast, Wszystko jest rozmyte oprócz strasznie mocnej bumpmapy na wszystkim! to. Troche za brudna scenka, w takich klimatach to powinna raczej prostsze kształty(gładsze).

 

Odczarowałem się...

 

Aaa. no i trawka na dole psuje wrażenie. Kiepski kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności