Skocz do zawartości

Scena 3D: Pokoj ze spalonym oświetleniem :/


ozzyslip

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Witam po miesiecznej przerwie, ktora spedzilem bedac w angli i szkolac moj jezyk :P Po powrocie wygrzebalem jakis tutek o interior i vray i postanowilem go wykorzystac. w polowie jednak byl bezuzyteczny bo facet ktory go pisal widocznie zapomnial o "kilku waznych szczegolach" a ja zostalem z samymi modelami i sam zrobilem textury i oswietlenie. jedno direct light + 3 Vray light. Jestem bardzo ciekawy waszych opini bo wedlug mnie powoli ide do przodu...

pokojam1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

12 h wiem wstyd az :PP mam 3,0 ghz P IV i 6600 Gt :D:D za duuuzo wiem :PP ale to dopiero poczatki zaba z ustawieniami ;) ten tutek ktory podales to nie ten z ktorego ja korzystalem chociaz ten tez juz przerabialem :) aha i wazne pytanie.. Co to jest EIVOR ?? pracka wyrenderowana w VRay i max 8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo dwanascie godzin to duzo za duzo.. 5 godzin to juz jest duzo, ofkoz zalezy jaka rozdzialka i jakie silniki renderujace ale spokojnie mozna tak v-raya ustawic zeby przy dobrej jakosci nie trwało to wieki :) pozdrawiam i zycze powodzenia, zajrzyj do light contestu http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=10885&page=72&highlight=light

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ale bardzo dziwnie to w/g mnie wygląda, może to przez ten czarny kolor w oknach ale wygląda jakby było to przy sztucznym oświetleniu, mimo to przy oknie straszne przepalenie jakby ktoś walił tam halogenami a po lewej dziwnie ciemno. Jednym słowem oświetlenie troche skopane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności