Skocz do zawartości

Scena 3D: Ot taki moj 1szy projekcik 3d w zyciu w pelni :F


wisser

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

widok z tyły domku jakby nie pasuje do reszty wcale. Skoro wszystko jest tak mocno oświetlone światłem słonecznym to miejsca zacieniowane powinny być niemalże czarne.

 

heh dobrze że nie dałeś wwww .. bo by się nikt nie zorientował :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh zrobie mneijszy obrazek bo ten render jest w 3500/2163 czy jakos tak specjalnie zeby bumpy bylo widac to jest render juz do celow pokazowych i drukowania widac dobrze tylko jak sie sciagnie plik a link nie wiem dlaczego nie dziala bo jak sie go skopiuje w nowe okno to dziala :F ale dam mniejsza rozdzialke pod linkiem wiec kopiowac poki nie dojde dlaczego tak jest.

 

DOBRA jest link dziala obrazek mniejszy ... w sumie walka ze swiatlem na nim byla :D ee nie umiem jeszcze logarytmic exposure dopasowac :)

 

Zatem zapraszam do ponownego krytykowania i nazekania na bledy ;) i prosze mowic ostro lubie wiedziec co mam totalnei zle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mential reyu .. inaczej wody by sie nie dalo zrobic :) zreszta ja lubie w mentialu :). Y no ja bym poprosil wlasnie o te cienie jak je zrobic coby nie byly takie ostre ?:) tzn bardziej rozmazane .. i tylko nie mowcie o elight :F bo tego to nie zniose :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, domek jak domek...nie oceniam, natomiast rzucaja sie dwie rzeczy ktore bija po oczach poczatkujacego do ktorych sie zaliczam a mianowicie wrecz wsciekla kolorystyka oraz brak spojnosci tla do reszty. Rendering i cala ta zabawe materialowa poki co pozostawiam starszym uzytkownikom do krytyki. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności