Jump to content

Teczka 2D: mkm


mkm

Recommended Posts

Rysunek drugi to nie czasem Humphrey Bogart z filmu "Casablanca"? Nie wiem czego ale odnoszę takie wrażenie że właśnie jego chciałeś naszkicować. Moja dziewczyna uwielbia ten film i gdyby nie to że mnie "zmusiła" kiedyś do jego obejżenie to pewnie nie miałbym tych skojażeń;) W każdym razie rysunki są fajne i mi się podobają.

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

masz jakiś problem ze skanerem? Trupokobieta ma jakąś pikseloze na herach, ale podoba mi się,wkomponowana w jakąś scenkę,mogłaby być cudeńko;)

Dalej, ach więc tak właśnie wygląda ta kostka co mi w kolanie lata?;D

Samuraj,czy inny tam skośnookiec, bardzo mi przypadł do gustu,tułów+głowa, to początek czegoś naprawdę dobrego,spodnie psują efekt,widać nawet jak zaznaczałeś pośladki,jednak są za mało zaznaczone,nie ma wgniecień mateiału,nie czuć gdzie się kończą(spodnie nie pośladki;)) i gdzie zaczynają-na jakiej zasadzie się trzymają itp...popraw je,uplastycznij zaznacz poślady i daj detal, poza tym Spoko Wodza, talen masz,trza to wykorzystać i ćwiczyć:)

powodzenia

Link to comment
Share on other sites

purple: witam, dzięki za sugestie. Chińczyk jest moją pierwszą pracą z wykorzystaniem wacomy g4 i CS2, dlatego też nie wgłębiałem się zbytnio w szczegóły zwłaszcza spodenek. Jeżeli chodzi o jakość rysuneczków to spowodowane jest to brakiem skanera. Dysponuje jedynie starą cyfrówką, którą wykonałem powyższe fotki. Pozdrawiam.

 

Kolejny rzut. Tym razem WIP Ufok:

 

wipufok.jpg

 

 

 

 

 

 

Moja stronka

http://mkm121.webpark.pl

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy