Skocz do zawartości

Ciekawostka


Eko

Rekomendowane odpowiedzi

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch

uweniretasytch nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa.

Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu,

ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać

polbemórw ze zozumierniem tksetu. Dzijee sie tak datgelo, ze nie czamyty

wyszistkch lteir w sołwie, ale cłae sołwa od razu. ; )

 

Hehe, ja dopiero pod koniec skapowalem sie ze cos jest nie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

[lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2][lol2]

 

[soczek][soczek][soczek][soczek][soczek][soczek][soczek][soczek][soczek][soczek][soczek][soczek][soczek][soczek][soczek][soczek]

 

Pozdrawiam

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ja nie dopuszczam do siebie takiej myśli, napewno tak nie jest, ale musze jeszcze odebrać poczte, wysłać kilka mailów, zobaczyć co na forum, a jeszcze miałem ściągnąć pewien plik....... oops trzeba iść kiedyś spać

 

Musze sprawdzić jak tą metodą się pisze, może szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuciel, z twoim \"kruzce - kurcze\" miałem problemy, a więc rzeczywiście Tomman miał rację... czyli chodzi tu też o interpretowanie z kontekstu a nie tylko o czytanie całych słów naraz, bo twoje \"kurcze\" było raczej indywidualnym dodatkiem a więc sprawiło mi problem jego rozszyfrowanie :)

tak sboie mślyę, że ze mine to cyhba jkiaś nuoakweic bzdęie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ma tez jakis zwiazek z szybkoscia czytania.. ktos z was napisal ze jedni czytaja literka po literce a inni cale wyrazy ogarniaja. jak bynie bylo to przeczytalam, zrozumialam, jestem z siebie dumna i fajne to jest chociaz dzisiejszy dzien nie jest fajny ale to juz tylko moja sprawa i niepotrzebnie to pisze...

 

pozdrawiam anyway

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa z tym! Ja zakupilem sobie kiedys \"Nauke szybkiego czytania\" w pdf\'ie Gdzie zostalo napisane ze po jego przejsciu mozna czytac jednym spojzeniem cale akapity:o Troche zaczolem sie tym interesowac ale ze tam jest na kazdy dzien (14 dni) trzeba pare godzin na czytaniu spedzic wiec mi sie nie chce :) Ale widzialem kilkadziesiat komentarzy ludzi ktorzy sie nauczyli czytac wzrokiem a nie czytajac-myślac. Slowa przewodnie tego poradnika to : nie cofac sie wzrokiem podczas czytania (zrozumiemy sens po przeczytaniu tresci calego akapitu)

oraz tlumic fonetyzacje (bezglosnie wymawianie slow podczas czytania) Np stukac palcami jakis rytm, lub liczyc :) Jest tu ktos kto moze sie tak nauczyl szybko czytac ?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podobni szybko czytam a zadnego kursu nie przechodzilam. sama wynalazlam kiedys jakies cwiczonka, pobawilam sie tym i... wow! jest lepiej:) wlasnie caly problem polega na nie mowiemiu sobie tego co sie czyta w myslach i ogarniania jak najwiekszej partii txtu. fajne jest to, ze qmpel wybylil jakies 700zeta na kurs, a ja nic i czytam duzo szybciej:D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności