Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Saab 9-3


tomaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

miedzy nadkolem a zderzakiem od strony koła (tam gdzie bedzie znajdowac sie koło) jest zaduża przerwa i wygiete nienaturalnie oprócz tego kilka rzeczy do poprawy zderzak na samym przodzie jest spałasczony niewiem czy tak ma byc ale spoko projekcik podoba mi sie pomysł z modelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny saab-ik na forum:D, ja robie 9-5.

Wrzuć siatkę:) zgadzam sie z c4rl0s-em co do bug-ów. Chyba rozne sa podejscia, ale na poczatek warto zrobic karoserie bez szparek, dziurek:D itd., sprawdzic czy jest prosto w miare i dopiero potem wycinać.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, patrz uważnie na blueprintsy i zdjęcia - troche zbyt okrągłe kształty ma Twój SAAB-ik. Wez zrob uzytek z chamfera zeby podkreslic niektore linie. I na razie wymodeluj ogolny ksztalt, a potem wycinaj drzwi itd.! wiem ze sie powtarzam... Nie spiesz sie, popraw to co juz masz a potem dalszy ciag... Ale jak na pierwszy raz nie jest źle:)

Pzdry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz dodawał ms, a pewnie będziesz to zobaczysz że ta siatka nie jest dobra, bo jest 2razy za gęsta i widać że rowki będą złe bo masz inaczej ustawione poly po jednej stroni rowka a inaczej po drugiej, podsumowując: redukuj ilość poly!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche pokielbaszona ta siatka - jak dla mnie za duzy bajzel... :/ Rowki miedzy dachem a drzwiami beda wrecz tragiczne jak nie poprawisz siatki... Wg mnie za bardzo zagesciles siatke (w pionie) na drzwiach... Niepotrzebnie. To ma sens jak robisz np klamki (w sensie modelowania wglebien). Ogolnie to duuzo pracy jeszcze ale pamietaj - determinacja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności