Skocz do zawartości

Pojazd 3D: RENAULT Megane RS_kopia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 446
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no materiały przednich świateł żeczywiście niezbyt, alem ogólnie bardzo ładnie, tylko ta pionowa wycieraczka tak dziwnie wygląda:/

 

i jeszce pytanko, co do przejechania się jakąś rajdową furką (np. jak ta skoda) to trzeba mieć jakąś licencje czy zwykłe prawko wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczka jest krotka bo dojdzie pas przeciwsloneczny i wtedy by dziwnie wygladala jakby sie z nim stykala (nachodzila na pas) ;P

Ze swiatlami pokombinuje jeszcze :)

 

Co do jazdy rajdoweczka to moge cie przewizc moim Sejem (100% rajdowka) :D A na takich zlotach to najlepiej byc w jakiejs rajdowej paczce - zawsze ktos zna kogos... i jest latwiej sie wkrecic w roznego typu "zabawy" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sejciento...e tam :p co to za rajdówka 60KM napęd na przód :], wogóle kto wymyślił napęd na przód, kiedyś na rajdach radzili sobie z takimi stratosami, polonezami, sierrami eee tam było ciekawiej ;) "gdyby Bóg popierał napęd na przednie koła chodzilibyśmy na rękach" :p sory za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie nie podoba oprawa szyb, mniemam wciaz nie gotowa.

Czego czepiacie sie przednio napedówek a czym maja jezdzic emeryci, ocezałe kobiety w ciaży i homoseksualiści ?? :p Normalny człowiek kupi RWD a nie jakieś szatańskie pomylone

wymysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czekam na update :p

OT: no maluszek to jest coupe (bo 2drzwiowe), rozwiązania jak z porsche (silnik z tyłu), napęd na tył, mała masa ;) niby idealny sportowy samochód tylko ta moc... hehe

 

damusTo- no bez przesady, ja niepopieram napędu na przód ale jeżdze autkiem z takim napędem, bo...nie mam innego:p a pozatym to daczego wymyśliłeś że GolfCupofPoland przecież wszystkie to FWD, niektóre AWD? Nie lepiej było z Bemka 3 CoP:p Sam zaczołem teraz musze sie bronić :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym skomentować lampe dokładniej ale za mała rozdziałka, mysle ze czerwone jest bardzo nieźle choć wydaje mi sie że puszcza jednakowo bez względu na zgrubienia tworzywa natomiast reszta bardzo przejrzysta chyba troche za nie jestem pewien mało tam widze, wrzuc sama lampe z bliska no nie rzałuj fabryki niech troche policzy, na noc sobie nastaw :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lampy to brakuje jej mysle jakiejs obwódki powinno tam być zgrubienie tworzywa dalej te żarówki sa nie halo obiecałes kiedys zmienić. Sam klosz zas ma tylko bump a przeciez wraz ze zmiana grubosci tworzywa zmienia sie jego przeziernosc i refrakcja i jeszcze pare detali wyjdzie ale to na zoomie jak sie bedziesz chciał w to pobawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w orginale, ale chyba za malo refleksow na felgach.

za duzy glossines w lampach przednich (bardzo ładne są)

i jak mozesz to dodaj nadkola, jakis plane za kratke przednia, mniejsze reflaction dla szyb, narazie to ładny kartonik pukty w środku, a jak to zrobiś powinien nabrać cieżaru. No i slinika nie ma ;)

 

 

Ah i jeszcze zdejm mu te slicki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BizU: powolutku :) Felgi wyewoluuja ;P Klosze przednich lamp bedzie zmieniony jak i ich lustro... Nadkola... hmmm... Ja chce zrobic full profi karoserie - to nie bedzie zwykle wypelnienie nadkoli czyms zazwyczaj czarnym :D Szyby maja przepustowosc swiatla tyle ile przewiduje regulamin FIA ;P No dobra cos z nimi zrobie hehe Silnik sie tworzy - ciagle mi brakuje czasu na to... :/ A slicki to beda poniewaz autko bedzie w wersji wyscigowej :> Oczywiscie beda teksturowane w odpowiedne mapy :D (zaoszczedze na biezniku ppoly a i tak glupio by wygladala wyscigoka z bieznikiem hehehe)

 

Pozdrawiam!

:D

 

Ide spac :P

 

Zapomnialbym! Juz wiem jakie barwy bojowe przyjmie moja wyscigoka - wkrotce szczegoly!!!... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damusTo: poprawilem te "rułki" ;P Ale nie bede sie juz nimi bawil... Laczenia na turbinach takie sa!! Powaga! Sam bylem zaskoczony...

dawcio_unikat: bo stoi takie u mnie w grazu ;P hehe Otoz rozkleilem model plastikowy, obfotografowalem czesci (zrobilem po prostu blueprinty), mam katalog gdzie mam pare fotek tego no i pare fotek z netu... Ale i tak sie za bardzo nie staram - musze oszczedzac poly...

 

No to intercoolery i wydech dokonczony (reszta wydechu bedzie dopasowana jak wstawie do auta :)

0158hp1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności