Skocz do zawartości

Pojazd 3D: RENAULT Megane RS_kopia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 446
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jeee, taką wersję poldka miałem. :D

Tylko z face liftingiem wnętrza. Super był. :)

 

Wiktor

I pokombinuj może z kontrastem, bo takie szare te rendery wychodzą.

 

EDIT:

Jupi! :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem go robic ale wolalem zrobic cos (zblizonego) co kiedys widzialem na wyscigu gorskim we francji :D Wmontuje mu silnik centralnie i pobawie sie w modelowanie zawieszenia i roznych takich tam podzespolow :)

A co do spoilerow to warto sie przejechac na jakis wyscig - np gorski - i tam mozna zbladnac widzac niektore wybryki inzynierii ;P hehe Dlatego spoiler zostawiam juz taki... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja tak obserwuje tzw progress w tym wątku i myślę tak sobie że musisz zewrzeć mocno posladki i kończyć prędziuchno to dzieło, bo któryś z modów każe ci przekleic temat do wolnych dyskusji czy co ;)

A tak poważniej ;p, to dobrze kumie robicie, dobrze - tylko cós wolniuchno.

Spoiler popiream w prostrzym wariancie z printów tommiego choć u niego jest gigantyczny grzebień na dole takich dyfuzorów nie ma nawet w ferrari.

Jednak to francuz powinien byc subtelny tak myśle. No i kończ to dzierganko czas moze jakiś shaderek pokazać jakoś go ubrac i sprzedać w galerii ? czy nie ? Ja bym tak proponował ;)

NO I ZEZNAJ TU PRZY WSZYSTKICH:

JAK TO JEST ŻE MASZ DODANE OBRAZKI PRZEZ ZAŁACZNIK TEGO SERVERA WIELKOSCI 280pare KILO PODCZAS GDY JA NIE MOGE WLEPIĆ NIC POWYŻEJ 66? Bo ja tez bym tak chciał :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

g:j:r : no spoiler wydaje mi sie "w miare"... ;)

Ardeni: przeciez lusterka juz sa!! :D

mrkrzysiek: no plytki tez sie mi nie podobaja - zostawie tylka ta duza i walne na nia znaczek Renaulta :)

damusTo: no wolniuchno bo trzeba pracowac... :/ Poki co dzierganie w Maxie to jest moje hobby... Ten spoler z wersji DTM to nie bedzie tak ladnie pasowal do mojego poniewaz moj nie jest poszerzany i wogole... ;P Poza tym ja sie dopiero rozkrecam :D Zdradze ze mam juz troche silnika wymodelowanego - z Ferrari GTO - mam taki model sklejony (plastikowy) i jego silniczek w sam raz pasuje zeby go centralnie umiescic w mojej Renowce :D A co do obrazkow korzystam z ImageShack.us - proste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moge powiedziec z czystym sumieniem, ze prace zewnetrzne nad autkiem zostaly ukonczone - czyli wszystkie bajery plastiki itp juz/dopiero sa wymodelowane :)

 

0115ed4.th.jpg

A teraz slodycz ^ - tak zamierzam (pi razy oko) wstawic silniczek z Ferrari GTO (wpominalem juz) do mojego cacka :D Oczywiscie bedzie trzeba przerobic wydech i rozne takie tam bajery na potrzeby tego autka... Silnik bedzie na kontrukcji z profilii do ktrorych bedzie przymocowane zawieszenie i rozne badziewia. Klatke juz mam - tzn ogolny zarys - nie bedzie bardzo rozbudowana bo to autko do wyscigow... No chyba ze sie szarpne ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrkrzysiek: no bedzie wiecej :D

Diesel: nie bedzie zbyt szczegolowy - ograniczenia sprzetowe sa... ;P

#Pawel: HDRI nie wiem jak sie nazywa bo sciagnalem pod tajemnicza nazwa "dsbnfmsadhkrsdhgkjdfgjkshafkjsn" hehe ;) U mnie jest oznaczona ta mapka 016 wiec jakby co to Ci przesle mejlem... Z bebechami to tez nie mam cierpliwosci ale interesuje mnie jakby to wygladalo dlatego robie ;D

 

Silniczka ciag dalszy:

0121qk8.th.jpg0122dw4.th.jpg0123pb3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności