Skocz do zawartości

Scena 3D: Mieszkaniowa Sypialnia 3x3


ozzyslip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Poweidzcie mi jak robic dobre ujecia takich zamknietych pomieszczen ? jaka kamera gdzie ja ustawic itp. nastepnym razem bedzie 100 razy lepiej obiecuje tylko blaaagam o komenty w wipie bo czasem czekam na nie cala wiecznosc i potem jest jak jest ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde mozecie mnie zjechac jak cos zle mowie, trudno,.. powiedzcie mi czemu niektore watki, ktore zawieraja jeszce gorsze lub niewiele lepsze prace od tej sas obsiadywane i obsypywane komentarzami a w tym watku ktos rzucil ze tlo nietakie kadr jakis taki i to wszystko. prosilem was zebyscie powiedzieli mi o czym pamietac na przyszlosc itp tylko dlatego ze chce byc poprostu lepszy. a wy ani be ani me zadnych konkretow i zero dobrych rad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary wyluzuj.. niektore watki umieraja, normalka

 

material pulek jest jakis dziwny, jakby z ikeowskiej plyty torfowej

okna przydalo by sie poprawic, przeciez z parapetem nie stanowia jednej calosci w normalnym swiecie

kwiatek? hmmm zla kolorystyka

luzko, material ok

szklanka i wszystko obok, pod, nad ma kiepskie materialy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.Jeli to Twoja druga praca to uwazam, ze jest ok (moja tez nie jest lepsza, wiec wiem co czujesz hahaha) .Popraw kadr ( mnie tez sie za to oberwalo ).Podoba mi sie poduszka i ogolnie modeling oraz swiatelko. Drzewo za oknem strasznie wielkie. Reszte zostawiam dla starszych kolegow :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności