Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ford Mustang


]v[ax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to teraz ja :> Render sie mi nie podoba chociaz widze ze chciales dobrze i tutaj plusik maly... Lakier czarny jest dobryy do ukrycia bledow - gratuluje za przebieglosc ;P Fele najbardziej wpadaja w oko 8) Jak zobaczylem "lusterko" to myslalem ze z fotela wyskocze... ;P Maska bleee i ogolnie troche bryla samochodu nieproporcjonalna - ale jak wiadomo printy sa rozne ;) hihihi ;) Ogolnie jak na pierwszy model to luzik bywalo gorzej na tym forum... Ale nie martw sie - jak ja sie uczylem to tez takie modele robilem :D Troche popracujesz, podszkolisz sie, nabierzesz doswiadczenia a bedziesz robil cool autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczyłem ten render to jedyne co mi przyszło na myśl to "o fak" :p maska mu spuchła! prezentacja to totalna porażka, sam model ma obrzydliwy "tuning" i w dodatku jest krzywy, ten nowy mustang to w ogóle mi się nie podoba a w Twojej wersji jeszcze bardziej :/

 

...ale to pierwsze autko więc spoko, ale lepiej jak byś zrobił oryginał, a potem ewentualnie sie bawił w tuningowanie

 

...lusterka hehehe

 

a i masz źle nazwany wątek, zmień nazwę zanim zczai sie jakiś mod :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pozwólcie ze i ja się wypowiem chociaż nic nowego chyba nie napisze:

-Poka siatke

-Zrób coś z tym lusterkiem...buahahaha / sorki, ale nie mogłem się powstrzymać

-Ogólnie poka model w szarych materiałach to poszukamy krzywych miejsc

-Co do nazwy wątku to zmień na przykład na "pojazd3d: mustang z małym... lusterkiem" czy jakoś tak (pojazd 3d musi być).

I zanim zaczniesz renderować lakier popatrz na tutki albo popytaj tutejszych zabijaków samochodowych.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bede krytykował, rasowy amerykaniec, z ogromnym silnikem na który miło popatrzeć w trakcie jazy gdy zaczyna pracować na wyzszych obrotach, 5 pasmowe autostrady nawet do WC'ta więc co na drodze mało nas mało obchodzi lol i to mie sie podoba...

...a powaznie to musisz sporo popracowac nad siatką dopiero później pogadamy o shaderach i światłach. Na forum jest sporo materiałów na mułku znajdziesz udostępnione domowej produkcji tutki w sprawie modelowania mysle ze to sporo pomoze. No i witamy na pokładzie. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to więc teraz ja. Model do kitu, po co sie tyle męczyłeś nad tą maską?I czy to byl efekt zamierzony? Ja niewiem czy ty to w perspective modelowałeś czy jak bo cos mi sie nie wydaje żebys uzywal blueprintów(polecam, to ulatwai zycie). A co do tych 10 v8 to mozesz mi 1 dac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności