Skocz do zawartości

Scena 3D: Pokoik (.:: imagestudio ::.)


meiker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chcialem aby wyszla jak najlepiej

 

nie udało ci się...

 

pierwsza praca, ktora wystawiam do Finish Work.

 

szanuj inne prace tutaj wystawiane i popracuj nad tym z jakieś 3-4 razy dłużej. osiągnij coś czym możesz się pochwalić. wykaż że coś umiesz, nie tylko od strony warsztatowej lecz także od strony kolorystyki, oświetlenia, kadrów, designu pomieszczenia etc.

 

to co teraz wstawiłeś do GWF śmiało można nazwać nieudanym testem GI na jakimś przykładowym pokoiku. lewitująca półka na ścianie, mało przekonywujące materiały, nieciekawy styl w jakim urzadziłeś ten pokój (przykro mi, ale nie chciałbym zamieszkać w takim pokoju) sprawiają, że raczej cienko będzie wyglądać tywoja praca obok vizek Szeryfa, Marcina czy Mario bądź Marka G.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gedeon: nie chwytam: my tutaj autorowi wytykamy błędy i lekko po nim jedziemy coby się chłopak zmobilizował do dalszej mocniejszej pracy a ty mu cukrujesz? rozwalasz mi cały proces wychowawczy!

 

jakie ładne materiały? jaki balonik? jakie "oświetlenie ok"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.:: imagestudio ::. -> jakiś nowy brand :D ostatnio to modne.

 

Nic nowego nie powiem. Kapa.

Przejarane na całego. widzę żaluzje a w pokoju jasno jakbyś 5 halogenami walił.

Przez te jasność cienie się pochowały :)

Jakies plamy na szafce. Mogłeś to wywalić.

Kanapa niewie co to mapowanie. A telewizorowi ze wstydu zmatowiał kineskop.

Kiepski dywan. Ogólnie wszystko kiepsko.

 

Pracuj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie mogło być znacznie lepiej - co nie znaczy że jest zle - najgorsze masz juz za sobą - to najwsażniejsze - duzo osób ma problemy z podstawai - wiadomo ze teraz będziesz miał z górki - pracuj dalej. Poczatki są trudne i ciezko spodziewac się cudów na kiju ale potem jest z górki. Dlatego też mniektórzy ci krytykują - krytyka to najlepszy wyznacznik do poprawienia niektórych rzeczy i informacja nad czym pracować tym/następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, wiem ze w maxie mozna zrobic wszystko, ale od czegos trzeba tez zaczac:

 

gadeon - dzieki, a lampka jest szklana i takie mialem zalozenie,

tweety - nie matrw sie, i tak wezme sie do pracy, wiem jakie sa mozliwosci maxa i wiem ze wycisnalem z niego niecaly procent :P, bede sie strał

paboso - dzieki,

nielot007 - dzieki, a pracowac bede dalej, im wiecej pracy tym lepsze efekty

lis - imagestudio, mysle ze nie jest zla nazwa! przeciez tez mozesz cos sobie wymyslec!, a nastepnym razem bede sie staral bardziej zeby i tobie sie spodobalo,

hindus - dzieki za taki komentarz, tez mysle ze poczatki juz poznalem, i teraz juz tylko musi byc lepiej,

 

DZIEKI WSZYSTKIM

 

 

Pozdrawiam, niedlugo wystawie cos nowego

________________________________________________________

>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że jak na pierwszą prace FW to nawet nieźle. Ale popatrz na detale, mało ich no i np. ustawienia rendera, bardzo mało sampli zobacz że pułka praktycznie nie ma cienia, wygląda jak by lewitowała. Są jeszcze małe bugi... No a oświetlenie, żaluzje są pół zamknięte pół otwarte a w pokoju jest tyle światła jak by słońce było od niego oodalone o 100 km :P Popracuj nad tymi rzeczami... pozdro :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byku92 - dzieki, a mebelki bardziej z brw,

FAIcom - wiem, ze skopalem cos z tymi cieniami, ale to przez to ze za duze swiatlo ustawilem wewnatrz pokoju, nastepnym razem bardziej sie przyloze do tego,

 

 

Pozdrawiam, niedlugo wystawie cos nowego

__________________________________________________ ______

>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos slabo urzadziels ten pokoik, malo detali, leza proporcje, mapowanie na kanapie ci sie rozjechalo, materialy tez nienajlepsze (nogi stolu, podloga i meble za slabo odbijaja, kanapa, kineskop telewizora cos matowy ijeszcze pare by sie znalazlo). Ogolnie nie jest najgorzej, ale czeka cie jeszcze troche pracy, ale to juz wiesz. Pozdr i powodzenia w przyszlych projektach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności