Skocz do zawartości

Scena 3D: kawalerka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

jak dla mnie jest ładnie ,ale nie podoba mi sie:

-duża przerwa między sufitem a szafą czy co to jest..[z TV itd..]

normalnie sie zbiera kurz i nie ma tego jak potem wyczyścić..

-miejsce pod szafką [szafka - podłoga] - to samo..kurz ,brud ,zabawki..

-szkany stół na 1 renderku wyszedł dziwnie [załamanie światła po prawej stronie ,kant..]

-szkoda że nie ma dywanu ,podłoga taka sobie ,[1 renderer lewy dolny róg...]

2 renderek lepszy ,chociaż dużo wolnego miejsca ,ajkoś pustawo ale to pomijam:)

3 najfajniejszy ,ładne światła ,materiał kanapy,podłoga mi nie pasuje :P

4 renderer

-mała lodówka a wielkie meble,szafki nie mają drzwiczek ani klamek..no i mało tam sprzętu itp.

Ale ogólnie jest nieźle:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a wiec tak, to jest KAWALERKA, wiec z tymi zabawkami , to sie nie zgadzam :) jest tutaj sufit podwieszany z 10 cm przerwa na waz swietlny, wiec chyba po prostu niektorzy wola miec fajne swiatelko, niz walczyc z brudem. zgadzam sie w pelni z tym, ze jest rroszke pusto, moze dodam ksiazki na polkach , jakies wazoniki itp. jezeli chodzi o glosnik w kuchni, to znajduje sie on w salonie, a salon od razu przy kuchni, bo jak 2 raz mowie, a wlasciwie trzeci to KAWALERKA :) textura podlogi jest moim zdaniem dobra, powinna miec nieco wyzsza refleksje, ale Merbau ( bo taki to material ) rzucal za duzo "rozowego" swiatla na sciany. dzieki za uwagi i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Calosc pracki super! Diiizaaajn mi sie podoba w wiekszosci przypadkow. Najbardziej podoba mi sie widok w dwoch pierwszych rendearch. Ta wneka wg mnie jest moze nie tyle zbyteczna co strasznie gleboka i psuje calosc kompozycji schodkowym charakterem podobnie jak listwa podlogowa. KOlorystycznie mi odpowiada, choc za mocno bije po oczach podloga i tej samego samego koloru elementy wystroju.W trzecim renderze ladna jest sofka.Jesli Twoja to super, jesli nie, to dobrze dobrana:)Nie podoba mi sie scianka obok sofki...raz ze ucieta, dwa niepotrzebnie przeslania widok na pokoj. Kuchnia mi sie nie podoba od strony projektowej. Swiatla przypominaja puszki, podzialy mebelkow proporcjami z reszta sie gryza oraz wydaje mi sie brzydka i niepraktyczna obudowa lodowki. Sam render od strony technicznej ladny. Razi widok za oknem sugerujacy wysokosc rownej palacowi kultury w wawie.Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności