Skocz do zawartości

Model 3D: głowa


czarodziej3D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponownie, darowałem sobie ostatni model bo jednak błędów było zbyt dużo. Postanowiłem wrócić do ćwiczenia głów i kolejna główka a zarazem ostatnia głowa kobiety - od jutra faceci i raczej będę się nastawia na głowę z teksturami i oczywiście render ale znając życie nic nie mówię bo może się nie udać, choć mam nadzieję że umiejętności wystarczą.

 

Co do modelu to najbardziej skupiłem się na ustach i (moim zdaniem) wyszły super, uszy będę ćwiczył jutro.

 

Rozkład siatki też nie najgorszy więc jestem w miarę zadowolony zadowolony.

 

 

[ATTACH]38130[/ATTACH]

 

[ATTACH]38131[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

beda z Ciebie ludzie, postaraj sie o bardziej ludzkie moze charakterystyczne bardziej rysy twarzy i bedzie luxor ;]

 

Jezeli skupiles sie na ustach , to nie wyszly one zbyt dobrze zauwaz ze sa one strasznie naciagniete , a reszta twarzy nie , policzki , kaciki ust wszystko wisi idz przed lusto i powal troche minek ;)

 

ps. twarz jest naprawde super to takie moje bidolenie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dzięki KLICEK ale mi położyłeś ale może i dobrze bo mówiąc trochę szczerze wpadłem w samo zachwyt jak to zrobiłem - czasem mocny kopniak pomaga i masz w zupełności racje- dzięki.

 

P.S

hehe już sobie upatrzyłem fajny concept - jak się wszystko uda bo będzie pracka super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle zrozumiales :) usta wygladaja pieknie , sa pieknie wymodelowane itp to tylko taki detalik ze powinny byc bardziej zrelaksowane , bo teraz wygladaja troche jakby postac byla usmiechnieta ale po mimice tego nie widac tylko usta tak wygladaja :)

 

rob dalej wiem ze bedzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem troche se utrudniasz sprawe robiąć od razu gestą siatke na twarzy, zawsze warto pociagnac pare 'grubych' poly na około zeby tak złapać cały kształk głowy a nie tylko twarzy, bo ptoem cieżko taka siatke gesta kontrolować :) ale jak kto woli, mnie sie tam narazie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności