Jump to content

MiRi

Members
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About MiRi

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Gdynia
 1. MiRi

  Animacja 3d: Cancer

  Ciekawy efekt i ładny render! Aczkolwiek, w cząsteczki w compo mają o wiele słabszą grawitacje niż pęknięcia, mogły by ciekawie wyglądać gdyby także zawisły w płynie organizmu. Tak czy siak świetna robota!
 2. Witam, chciałem zaprezentować mój reel, znajdują się w nim pracje z roku 13/14, większość robiona w blenderze, lecz sa też animacje z 3ds max'a, renderowane w VRay'u, symulacje FumeFx i Thinking Particles. Pozdrawiam i czekam na konstruktywną krytykę :)
 3. Świetny reel, zwłaszcza android dla MFF
 4. Dzięki za rady, jak wrócę z przerwy to przemontuje i zmienię czcionkę na początku, myślę jeszcze czy nie zmonotować inaczej intra Hey mielec, gdyż jest trochę za długie, a z chęcią bym je pokazał w portfolio.
 5. Ładnie wygląda, szkoda tylko że nie dodałeś Fog'a do materiału wody, ale pomysł świetny. Ile się ta scena renderowała?
 6. Kakaku, już niestety nie będę zmieniał napisów, aczkolwiek masz rację co do tego początkowego "ehhh" :) Berger, te końcowe symulacje były testem 2 rozdzielczości. Pierwsza jest Low Quailty, liczyła się około godziny, druga ponad 2, niestety dokładnie nie pamiętam gdyż były one robiono jeszcze przed wakacjami.
 7. Witam! Po dłuższym czasie znalazło się kilka prac, z których chciałem złożyć portfolio, wyszedł mi z tego ten oto filmik: Soft: 3dsMax FumeFx RayFire After Effects do compositingu Z chęcią przeczytam wasze komentarze i uwagi
 8. Wtedy wydawało nam się że tak, lecz i tak chcemy doprowadzić projekt do końca.
 9. Witam! Razem ze znajomym zaczęliśmy kampanie na Kickstarterze, po dwóch tygodniach nie idzie nam zbyt dobrze, lecz nie tracimy nadziei i kontynuujemy pracę. Przez 2 tygodnie pracowaliśmy nad kilkoma scenami do traileru który mamy zamiar wykonać, wyszedł nam z tego taki oto teaser. Po zakończeniu kampanii będziemy umieszczać wszystkie modele i sceny online na lenicji CC, na Kicstarterze mamy też kilka update'ów które mogą was zainteresować. http://www.kickstarter.com/projects/887054341/project-warzone/posts Jeśli chodzi o programy których urzywamy to 3ds max, blender, vray i fumefx. Czekam na komentarze, konstruktywną krytykę i wszelkiego rodzaju porady.
 10. Bardzo fajnie rozkładasz siatkę, ale z uchem coś się śmiesznego dzieje
 11. heheh :D, dobry Jocker
 12. O wiele lepiej wyszedł ten czerwony :).Ten nowy biały przepalony bielą na krańcach samochodu, jeśli używasz GI polecam wykorzystać Light Catche jako podgląd. A możesz pokazać ustawienia VRay'a i mam jeszcze jedno pytanie czy korzystasz z normalnej kamerki czy z kamerki VRay'a? Poza tym pozdrowienie dla znajomego z Mielca ;)
 13. Wrzucam nowe rendery, dokończone textury i potencjometry. Na razie gitarka umieszczona w takim miejscu, gdy zrobię kabel i wzmacniacz umieszczę ją w bardziej "profesjonalnym" otoczeniu. Plasti, tył gitary nie jest jeszcze wymodelowany.
 14. Spoko chłopaki, dzisiaj wieczorem dokończę texturki, poprawię błędy, dodam także stojak i wrzucę kilka renderów.
 15. Witam! Po długim okresie poznawania maxa, wreszcie ruszyłem swoje 4 litery, usiadłem przed komputerem i stwierdziłem, że zrobię gitarę. Akurat mam piękną, żywą referencje tego modelu obok fotela. Model będzie kończony w najbliższych dniach, liczę na konstruktywną krytykę, jeśli się komuś podoba, niech także wyrazi swoje zdanie. To Starszy render, jeszcze bez tekstury i stroiki są źle ułorzone.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy