Skocz do zawartości

Nowa Mini Bitwa: Air-ship - Rekrutacja


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, Poprzednia bitwa nam z MCMIriam nie wyszla za bardzo. Teraz proponuje cos innego. Bitwa na wiecej osob :-)

 

Od dzis rozpoczyna sie NABÓR do bitwy z tematem:

 

"AIR SHIP - design"

 

zapisy do: Niedzieli 17.09.2006

 

Po tym okresie zakladam nowy watek z sonda zawierajaca nicki wszystkich uczestnikow.

 

Szczegoly:

Bitwa polega na wykonaniu projektu staku powietrzego, moze to byc jakakolwiek maszyna do poruszania sie w powietrzu od balonu po odrzutowiec.

Kolejne etapy pracy umieszczac nalezy w watku ktory zostanie stworzony w poniedzialek jako kolejne posty.

uwaga: technika dowolna ale 2d, olowek, pisak, tablet...

 

czas pracy: 3 tygodnie od 18.09 do 7.10,

glosowanie: od 1.10 do 10.10

 

11.10 podsumowanie

 

NAJWAZNIEJSZE!

Bitwa ma sluzyc nauczeniu sie czegos :) Wiec prosba wielka o komentarze do wszystkich odwiedzajacych i uczstnikow.

 

 

ZGLOESZENI:

MCMIriam

Ortheza

niC

kipalol

Marcin_PS

nicponim

Mariusz Kl

OmeN2501

-----------------------

uwaga: kto sie pisze na ten konkursik, niech w poscie jasno pisze ze sie zglasza, dobrze by bylo jakbyscie dali bolda przy tym, latwiej bedzie mi wyszukiwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość kamilek87

fajna inicjatywa ... ja dopiero zaczynam swoja przygode z olowkiem, sztuka i w ogole, ale sprobowac zawsze mozna. mam pytanie, czy te pojazdy powietrzne maja byc odbiciem rzyczywistosci, czy interpretacja tematu jest dowolna ;) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozna sie wycofac. ortheza zapomnial dopisac w zasadach, ze wycofanie sie oznacza smierc. wynajety przez spolecznosc max3d platny zabojca (najprawdopodoniej za wschodniej granicy, z racji malych mozliwosci finansowych ow spolecznosci) wykona wyrok. howgh :)

 

powodzenia wszystkim uczestnikom, ja raczej nie bede mial czasu ale chetnie pokomentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozna sie wycofac. ortheza zapomnial dopisac w zasadach, ze wycofanie sie oznacza smierc. wynajety przez spolecznosc max3d platny zabojca (najprawdopodoniej za wschodniej granicy, z racji malych mozliwosci finansowych ow spolecznosci) wykona wyrok. howgh :)

 

 

To ze wschodniej to chyba o mnie ;)), swoją drogą fajnie że tylu z Was popiera naszą mini inicjatywę ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia minibitwa 3d mi nie wyszla :( , a dzis ma przyjsc tablecik to moze sie cos odrazu poducze na bitwie wiec..

 

zglaszam sie :)

 

pytanie.

statek powietrzny czyli nie ma ograniczen czasowych moze to byc przeszlosc ( smigielka itp ) terazniejszosc ( silnik odrzutowy ) przyszlosc ( jakis tam inny naped ) ??

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-siemanko, a czy tylko tablety wchodza w gre? bo ja bym moze cos maznal ale tylko olowkami

- "moze to byc jakakolwiek maszyna do poruszania sie w powietrzu od balonu po odrzutowiec"- a moze byc taka co czlowiekowate ślepia nigdy nie widziały? czysty wytwor wyobrazni?

-maly problem jeszcze jest, bo ja bym mogl zamiescic tylko ostateczna wersje pracy, bez zadnych updatow z racji braku skanera:/ i to jeszcze nie pewne czy bym wogole zamiescil nawet finalna:P ... ,kur#a w sumie ja tez ze wschodnich granic, swoj ze swoim sie dogada wiec wchodze w to:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-siemanko, a czy tylko tablety wchodza w gre? bo ja bym moze cos maznal ale tylko olowkami

- "moze to byc jakakolwiek maszyna do poruszania sie w powietrzu od balonu po odrzutowiec"- a moze byc taka co czlowiekowate ślepia nigdy nie widziały? czysty wytwor wyobrazni?

-maly problem jeszcze jest, bo ja bym mogl zamiescic tylko ostateczna wersje pracy, bez zadnych updatow z racji braku skanera:/ i to jeszcze nie pewne czy bym wogole zamiescil nawet finalna:P ... ,kur#a w sumie ja tez ze wschodnich granic, swoj ze swoim sie dogada wiec wchodze w to:]

 

Hmm, do ołówka się nie czepiam, bo taki mieliśmy mniej więcej pomysł, ale zgodzę się z Orthezą że etapy pośrednie są baaardzo istotne ;] w celach szkoleniowo-zapoznawczych, itp... Jeszcze jedna moja osobista uwaga obyś nie używał zwrotów kur#a i innych tego typu wyrażeń ;) sugestywnych, Proszę po prawie sąsiedzku :] . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - czy to musi byc maszynka ktora pomiesci jakas duzo ilosc ludzi czy moze byc samolot jednosobowy?

 

Nic nie "musi" ale "moze" :-)

jedyne obostrzenie to takie jakw temacie, musi to byc maszyna do latania w powietrzu. raczej cosik wiekszego. napewno nic w skali motolotni albo skutera powietrznego. najmaniejsze co moze byc to jakis mysliwiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności