Skocz do zawartości

Postać 3D: Wojownik


czarodziej3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No no, bardzo ładna siatka, ucho świetne. Jedno do czego bym się przyczepił to może małe gałki oczne. Jeszcze łuki brwiowe jakieś takie za proste, jak spod linijki.

Na wojownika raczej nie wygląda, tylko na pracownika biurowego, takiego miśka. Jak to się mówi, więcej agresowry, groźniejsza mina czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klicek - hehe te usta wcale nie takie dobre ( za ostre krawedzie moim zdaniem są )

 

czarodziej - ucho to chyba takie przymiarkowe dałeś bo totalnie złe :P no i te oczy, chyba robisz za małe gałki oczne, od zewnetrznej strony oko powinno idealnie być dopasowane a od wewnetrznej czyli tej od nosa :) powinna być lekka szparka.

 

ogólnie nie najgorzej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze, co do oczu to się nimi zajmę jak zrobię gałki oczne, usta trochę wygładziłem a o uchu to nawet nie chce słyszeć zajmę się tym później (hmm może samo się poprawi).

 

A teraz reszta - chyba kształ ok.

 

[ATTACH]38218[/ATTACH]

 

[ATTACH]38219[/ATTACH]

 

Refki głów pochodzą z darmowego zasobnika, nie są idealne ale coś da się z tego da się wymodelować:

http://www.digitalmedia.cz/3dsoftware/DownSearch.aspx?Typ=5&Page=1&Sort=0

 

Właściwie zdjęcia w dużej rozdzielczości są do pobrania, a te małe tylko do podglądu. Strona nie jest po angielsku ale przynajmniej przycisk "download" jest po zrozumiałym języku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... znalazłem trochę czasu i w miarę dokończyłem postać. Jak na razie moje wena i chęci padły od dwóch dni patrze na ten model i sam nie wiem co z nim zrobić.

 

[ATTACH]39273[/ATTACH]

 

[ATTACH]39274[/ATTACH]

 

[ATTACH]39275[/ATTACH]

 

[ATTACH]39276[/ATTACH]

 

[ATTACH]39277[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że proporcje leżą.... zmniejsz głowę… niech wygląda na wojownika... min 7,5 głowy na ciało… a najlepiej 8 to nabierze bardziej antycznego wyglądu. No chyba że ma to być sumo waga kokucia..czy tam mysia :>

Niestety nie widzę konceptu którym sie kierujesz...może proporcje odnośnie konceptu są ok a ja wytykam błędy których niema :)

Pozdro

 

P.S

Hmmm…. okolica bioder wygląda jak by koleś miał na sobie stringi. Ale może za bardzo się czepiam. Co złego to nie ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... proporcje leżą bo niemal każda cześć jest robiona z innej refki, no cóż nie posiadam takiego fajnego konceptu aby mieć wszystko. Znaczy mam ale okazał się na nie wiele przydatny więc po prostu - kombinowałem :).

 

I tak jestem zadowolony bo nie wyszło najgorzej a sporo się nauczyłem, tak wiec już myślę o następnej postaci ale tym razem znajdę refki z całą posturą aby nie wyszło znów nie proporcjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze juz przepadłeś a jednak walczysz choć nie do konca poprawnie :D dobre refki to połowa sukcesu według mnie , proporcje faktycznie momentami dziwne bardzo, tak na marginsie to taki modelik mozna sobie do mudboxa wyexportować i tam bardzo przyjemniej poptrzesuwac troszke co nie co zeby model nabrał takiej naturalnosci :D Powodzenia w dalszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności