Skocz do zawartości

Który system wybrać


merv_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam takowy problem: Mam słabiutkiego kompa i bardzo proszę o sponsoring nowej maszyny :D joke!....

 

Ale tak na serio:

 

PIII 451 mHz (dodatkowe 800mHz w drodze) :p

256 ram (raczej nie przybedzie, tzn. mam jeszcze jedna kosc 256 mega ale ona przy systemach WinME lub nowsze powoduje różnego rodzaju błedy stop itp) :(

nVidia GeForde DDR (TNT 2 Riva lezy w Kielcach a ja w Krakowie):eek:

36GB Dysku :):rolleyes:

Windows XP (chozdi jak Lara Croft po schodach):mad:

 

i to chyba wystarczy

 

ale teraz pytanie::confused:

 

jaki system (najlepi Windows bo potrzebuje obslugiwac 3ds maxa) mam na tym ustrojstwie zainstalowac??

Generalnie moje "mozliwości" to:

 

Windows 2000 :)

Windows NT 4.0 Workstation ( :( )

i to co mnie najbardziej jara: Windows 2003 server ale nie wiem czy tam pójdzie max :D

 

macie jakies propzycje...

aha w sprawie win2k3 to piszcie na PM :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

aha to super... wydaje mi sie ze mam taka kompilacje 200 z sp 4 :) ale to mogą być zwidy

 

imo 2k to jest dobry wybór ale co sądzicie o 2k3?

 

Knysha... mialem tak: Fedorę 4, Mandrake'a 10.1, Mandrive 2006 i jezu cos tam jeszcze.... aha DSL (Damn Small Linux pamietam ze tam jest taki fajowy edytor obrazków ala paint :) ) i jakos mnie linux ciagna do siebie ale wydaje mi sie ze nie ma maxa na linuxa a blender i wings na linuxie mi dziadowo chodzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hkorpinski.... i jako to chodzilo? bo widzisz jak mam xp... to robie wszystko zeby smigal szyko bez oddzielnych programów.... macie jakies bezpieczne tutki o przyspieszaniu 2x lub xp? :D ja wiem ze najlepszy jest ten aby wpisac w notatniku format c: i zapisac jako uratusswojsystem.bat uruchomic, policzyc do pieciu i wcisnac "y" :D

 

aha i ponawiam pytanie co sądzicie o windowsie 2003

 

offtopic: czytajcie mój podpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Bacry mówi, najlepiej tak mój komputer -> właściwości -> zaawansowane -> wydajność -> wybierz dopasuj do uzyskania najlepszej wydajności . Mam dwa kompy w domu, drugi ma troche latek na karku i jest taki sam prawie jak Twój , tylko procek to Duron 800 MHz , i chodzi na Win XP przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... chodzilo mi o styl Windowsa 2000 kurde :) taki blad

 

fuskie jest to niebieskie,srebrne... jedeyny mily kolorek to oliwkowy ;]

 

takk wiec mam Windows XP z wygladem 98... co moge zrobic zeby lepi chodzilo (tak naprawde nei wiem po co zadalem to pytanie ale moze kiedys sie przyda)

 

a swoją drogą ciekawe jakby chodziła tu vista :)

 

no to poruszę nowy temat:

 

jaką przeglądarkę wybrać ? żeby była szybka... szybkie uruchamianie, praca i niezawieszanieo sie jako jest w przypadku firefoxa w tym momencie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności