Jump to content

[architektura] apartamenty

lolipop

Recommended Posts

'apartamentowiec' w swinoujsciu.koncepcja do wewnetrznego konkursu.wymagany byl budynek 3 kondygnacyjny z dachem mieszczacym kolejne 2 kondygnacje poniewaz w otoczeniu sa wlasnie takie budynki z dachami mansardowymi. zaryzykowalismy koncepcje takiego oto dachu.c&c łelkom:]

widokfrontmalelx9.jpg

• Replies 13
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Żeby był weselszy to niebo mogłeś dać bardziej słoneczne. Takie jak np. dziś jest.

Weselej jest, tylko pochmurno - na burzę się zanosi na tej wizce ;)

A no i domek wyszedł jakby się trochę .. gibał. zapadał do prawej. Nie wiem czy to złudzenie, czy trochę Ci się przekrzywiło, ale jest wrażenie zapadania się...

aha.. no i typo na tym nadruku trochę kiepskie jest (nad wejściem)

p.s. Ten samochód widzę, żę też renderek ?

A ja widze duzy blad w modelu, te okna balkonowe jakies za niskie. Chyba ze na balkon sie po schodach wychodzi. Widac to dobrze w parterze od dluzszej fasady. O aucie juz bylo ale co tam, czemu nie ma opon? ;). Render bardzo sredni mozna bylo duzoo lepiej to zrobic, szkoda bo architektura bardzo fajna.

A ja widze duzy blad w modelu, te okna balkonowe jakies za niskie. Chyba ze na balkon sie po schodach wychodzi. Widac to dobrze w parterze od dluzszej fasady. O aucie juz bylo ale co tam, czemu nie ma opon? ;). Render bardzo sredni mozna bylo duzoo lepiej to zrobic, szkoda bo architektura bardzo fajna.

okna balkonowe sa ok...poziom balkonow z bocznej elewacji sie nie zgadza.jak koncepcja przejdzie to poprawie:]

-opony tez mnie zastanawiaja.w modelu byly tylko takie tarcze i jakies kólka na nich.dodalem oiltanka jako opony :]

Bartek wez TY mi powiedz jak ta blache na tym dachu zamontujesz :P

ale ze o co ci chodzi Z-Brush'u?