Skocz do zawartości

[architektura] apartamenty


lolipop

Rekomendowane odpowiedzi

'apartamentowiec' w swinoujsciu.koncepcja do wewnetrznego konkursu.wymagany byl budynek 3 kondygnacyjny z dachem mieszczacym kolejne 2 kondygnacje poniewaz w otoczeniu sa wlasnie takie budynki z dachami mansardowymi. zaryzykowalismy koncepcje takiego oto dachu.c&c łelkom:]

 

widokfrontmalelx9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi się troche nie podoba to ze wystające balkony sa raz po lewej raz po prawej. IMHO fajno by bylo jak by wystające w jednym pionie, niewystajace w drugim :D (o ile takie rozwiązanie jest możliwe :) )

 

Całośc jak najbardziej fajna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby był weselszy to niebo mogłeś dać bardziej słoneczne. Takie jak np. dziś jest.

 

Weselej jest, tylko pochmurno - na burzę się zanosi na tej wizce ;)

A no i domek wyszedł jakby się trochę .. gibał. zapadał do prawej. Nie wiem czy to złudzenie, czy trochę Ci się przekrzywiło, ale jest wrażenie zapadania się...

 

aha.. no i typo na tym nadruku trochę kiepskie jest (nad wejściem)

 

p.s. Ten samochód widzę, żę też renderek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widze duzy blad w modelu, te okna balkonowe jakies za niskie. Chyba ze na balkon sie po schodach wychodzi. Widac to dobrze w parterze od dluzszej fasady. O aucie juz bylo ale co tam, czemu nie ma opon? ;). Render bardzo sredni mozna bylo duzoo lepiej to zrobic, szkoda bo architektura bardzo fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widze duzy blad w modelu, te okna balkonowe jakies za niskie. Chyba ze na balkon sie po schodach wychodzi. Widac to dobrze w parterze od dluzszej fasady. O aucie juz bylo ale co tam, czemu nie ma opon? ;). Render bardzo sredni mozna bylo duzoo lepiej to zrobic, szkoda bo architektura bardzo fajna.

 

okna balkonowe sa ok...poziom balkonow z bocznej elewacji sie nie zgadza.jak koncepcja przejdzie to poprawie:]

-opony tez mnie zastanawiaja.w modelu byly tylko takie tarcze i jakies kólka na nich.dodalem oiltanka jako opony :]

 

Bartek wez TY mi powiedz jak ta blache na tym dachu zamontujesz :P

ale ze o co ci chodzi Z-Brush'u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności