Skocz do zawartości

Objekt 3D: Wiatrówka


TouchThis

Rekomendowane odpowiedzi

Podchodze pod 3 próbę zrobienia mojej wiatrówki, zawsze staje przy drewnianej kolbie i mam tyle bugów że wywalam i czekam jakiś czas i zaczynam od nowa :D Mam nadzieję, że nowy temat na forum będzie jakimś zobowiązaniem i wreszcie to skończę...

 

Nie mierzcie mnie swoimi miarami bo tylu perfekcjonistów na forum jest że można sie pod ziemie zapaść :P

 

-------- Edit - dodałem tutaj -----------

 

Na początek zaczynam lunetkę żeby nie było że tak pusto jakoś, nie ma na razie co oceniać no ale postaram sie updateować w miarę regularnie z moim brakiem czasu ...

 

 

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie mierzcie mnie swoimi miarami bo tylu perfekcjonistów na forum jest że można sie pod ziemie zapaść :P

 

Publikę sobie zjednałeś, ale nie ma na czym kliknąć

nic nie ma.

 

 

-----edit

o widać

używaj opcji edycji postów

narazie nieżle ci idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ozzyslip >> dzięki, również powodzenia :D zaczynam od lunetki bo .. kolba jest zbyt prosta żeby ją dobrze zrobić ;D zawsze mi coś sie zwali, zapomne jednej wypukłości, jednego profilu a siatka już gęsta i klapa :[

 

 

apdejt, w powiększeniu drugie ząbki mają bugi, znikają ale w jeszcze większym zoomie i normalnym widoku jest normalnie, nie wiem czego to wina

 

3.jpg

3_zoom.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TouchThis ciezko to narazie oceniac, troche malo jest...,no ale wierze ze niedlugo bedzie wiecej;), poki co to jest niezle, ale jak masz problemy z siatka to mysle ze kazdym nowym updatem dobrym pomyslem jest tez wrzucanie siatki, ale to juz od ciebie zalerzy :)

 

edit:

no teraz to juz troche wiecej widac, widze ze od poczatku starasz sie isc w detal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękojeśc i kolba szersza (tzn. Ty masz to w domu, ja moge tylko przypuszczac, że powinno tak być) Poduszka (chyba tak sie to nazywa) powinna "wystawac" znad kolby w lewo. No i trzewik (znowu nie jestem pewien tej nazwy :/... to czarne) W jego kształcie są pewne odstępstwa od oryginału (zwęża sie przy koncu i ma wgłebienie dopasowane do ramienia). Pozdrawiam i czekam na wiecej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności