Jump to content

[trailer]: '300' Franek Miller


Recommended Posts

  • Replies 15
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Film się zapowiada nieźle, heh i pomyśleć że całe otoczenie robili CGI tylko dlatego, bo aktorom byłoby za zimno biegać z gołymi klatami po dworzu.

 

Leru, ten kawałek z trailera faktycznie fajny. Czy goście z Nine Inch Nails uznają coś takiego jak wokal, czy tylko jeden taki milczący utwór jest?

Link to comment
Share on other sites

duuuuuuuużo dobre :) już się doczekać nie mogę!! Niektóre sceny w trailerze powalają, absolutnie (jakby to pani Surmaczowa powiedziała ;) )

 

mathix -> całego NIN za bardzo nie da się zamknąć w żadne ramy. Mają niesamowity przekrój. Mają duzo utworów śpiewanych jak i granych. Jest jedna płyta gdzie w sumie wokal gra chyba największą rolę. Ogólnie spróbuj kilku innych płyt np.: With Teeth, wspomnianej The Fragile, Downward spiral, Broken czy Still (ultra spokojna).

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, czy ja jestem jedyną osobą na świecie, która uważa, że wszystko to wygląda jak w teatrze? Jak tani film telewizyjny klasy B? Chodzi mi o komposting, o światło, kontrasty, ziarno. Plastikowe do wyrzygania. Przyznam, że praca kamery i ujęcia są naprawdę fajne. Prawdopodobnie film będzie mi się podobał, natomiast jego wygląd mnie poraża (nie w pozotywny sposób).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy