Skocz do zawartości

[trailer]: '300' Franek Miller


little-ninja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Film się zapowiada nieźle, heh i pomyśleć że całe otoczenie robili CGI tylko dlatego, bo aktorom byłoby za zimno biegać z gołymi klatami po dworzu.

 

Leru, ten kawałek z trailera faktycznie fajny. Czy goście z Nine Inch Nails uznają coś takiego jak wokal, czy tylko jeden taki milczący utwór jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duuuuuuuużo dobre :) już się doczekać nie mogę!! Niektóre sceny w trailerze powalają, absolutnie (jakby to pani Surmaczowa powiedziała ;) )

 

mathix -> całego NIN za bardzo nie da się zamknąć w żadne ramy. Mają niesamowity przekrój. Mają duzo utworów śpiewanych jak i granych. Jest jedna płyta gdzie w sumie wokal gra chyba największą rolę. Ogólnie spróbuj kilku innych płyt np.: With Teeth, wspomnianej The Fragile, Downward spiral, Broken czy Still (ultra spokojna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy ja jestem jedyną osobą na świecie, która uważa, że wszystko to wygląda jak w teatrze? Jak tani film telewizyjny klasy B? Chodzi mi o komposting, o światło, kontrasty, ziarno. Plastikowe do wyrzygania. Przyznam, że praca kamery i ujęcia są naprawdę fajne. Prawdopodobnie film będzie mi się podobał, natomiast jego wygląd mnie poraża (nie w pozotywny sposób).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności