Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Dodge Charger 06 SRT8


SoAd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

powitać, ciesze sie ze bedzie mięsniaczek - ale dlaczego akurat ten. No nic nie chce kwestionowac twojego wyboru po prostu ten model uważam za nieudany. Co do pracki to na zderzaku tam gdzie zaczynają sie przetłoczenia jakoś cos cziwnie sie jak to u mnie mawiaja hachmynci.

Czekam na więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Heh ja tu co przerwe miedzy lekcjami wpadam, a tu za kazdym razem nowy post :)

To chyba dobrze nie ?

To co byś sie nie rozczarował ;) jak nie ma na smach to mozesz poszpewrś w urzedzie patentowym w usa moze coś znajdziesz jak tam nie to zapomnij i jedziesz z referek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chargera dzień trzeci.

Jako że szkoła na karku nieduzy update.

Nie patrzcie na tylne nadkole bo to dopiero zarys.

W zasadzie to ten model ma takie założenia:

a) ma być prosty (w znaczeniu 'nie krzywy')

b) zrenderowany na tyle dobrze zeby nie popsuc efektu(czyli jak mi sie jeszcze nie zdarzyło)

C) mniej więcej zgodny z oryginałem.

Narazie nie spełnia żadnego :)

Wytykanie wszystkich baboli,bykow,bubli itd. milo widziane.

Pozdro 4 ALL.

5bg6.th.jpg

6yg1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shadery to jeszcze zdecydowanie nie to choć może to w dużej mierze kwestia wysterowania odbić na chwile obecną jedna szkło jest cienkie to na pewno opony i klosze podobnie ...

Popróbuj cos z yumi odbiciami czekam na więcej, lepiej, bardziej, mocniej ...

A szkoła wiesz to przychodzi z wiekiem ;) większośc geniuszy jej nie pokończyło :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze shadery nie poprawione do wymiany z góry na dół. klosz zaparowany, lakier marna głebia, iajos ignoruje spora ilośc swiatła w scenie w tym brak speców nie wiem jak to jest zrobione, lustra lamp ? em ?? ....

Mam wrażenie że nic nie poprawiłes tylko dałes hdri w kło, a to mało pocieszna sztuczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak, dzisiaj mam wene do pisania w punktaczh

1 Mam juz serdecznie dosyc tego samochodu i najchetniej to bym go zostawil w spokoju ale nie chce marnowac tej pracy ktora w niego wlozylem.

Damusie na poczatku watku pytales sie dlaczego wybralem ta bryke.

Teraz juz wiem - to bylo tylko chwilowe zauroczenie:(

2 Lakier - kurde chyba sie bede musial na vraya przezucic. strasznie trudno w mentalu zrobic ladne zblurowane odbicia.

3 klosze - Pogrubilem szyby, a przy okazji klosze, to dla tego taki dziwny efekt

4Lustra lamp- kto mi powie jak zrobic dobrze wygladające w mentalu?

5 Hdri - to na wet nie jest hdri :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie model jest ładny :)

 

w mentalu można ładny lakier zrobić tylko trzeba posiedzieć, i trzeba mieć dobre hdri, albo zrobić odpowiednie studio,

 

niepotrzebny jest tu dof, model wyglada jak zabawka przez to

lustro lamp ja robie tak: materiał raytrace, reflection i diffuse = biały,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest setki metod na doskonały lakier w mentalu jak i kilka na zblurowanie odbić przejrzyj materiały zawarte w kompendium naszego forum założone przez Grega a znajdziesz wszystko co potrzeba własnie zwerbowałem na Mentala Wiktora i z jego zeznań wychodzi że mental górą :] wiec po co skakać w 2 str

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalilem wszystkie materialy, zajme sie nimi pozniej.

Powoli bo powoli, ale idzie . wymienielem caly dach lacznie ze slupkami bo byla masakra, zmienilem tez swiatla,

ps sorry za screenszoty, ale pozno juz bylo, a raczej wczesnie

1ar7.th.jpg 2cq9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damusTo ma racje mentall to potezny renderer. A lakierow to ja sam na wstepie zrobilem pod niego 3... Na razie jednak zostaje w Vrayu ;P Model zrobiles wypasny ale naprawde materialy do wymiany. Podpisuje sie pod tym co powiedzial pecet, ze autko teraz wyglada jak mala zabawka, a nie jak amerykanska muskularna kolubryna... Wiem, ze posiedzisz nad tym i poprawisz, bo szkoda by bylo zebys zmarnowal taki ladny model! Ogolnie trzymaj sie 1 renderera bo w VRayu tez sa jajucha przy tworzeniu lakieru... I wcale nie powiedzilbym, ze jest latwiejszy czy cos, bo jak sie w niego czlowiek zaglebi to ma duzo do zaoferowania... No ogolnie zycze powodzenia przy poprawkach!

 

Qrcze ale sie rozpisalem... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności