Skocz do zawartości

Featured Replies

  • Odpowiedzi 8
  • Wyświetleń 1,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

No no , taka sława na max3d.pl. Lubię prace Lacosta, chyba dlatego, że zawsze podziwiałem Caspara Friedricha za jego pejzaże a widać duże podobieństwo. Tylko kolorki bardziej nowoczesne, czyt. jaskrawe.

 

Dzięki za wywiad, dobra robota.

Napisano

o co chodziło z tymi statkami? Nie wiedziałem, że Kalisto jest rownież armatorem :) A może chodzi o statki kosmiczne?

Napisano

super wywiad . dzięki ;)

marbit : ma ten statek w scenie z popękanym lodem

Napisano

Artysta...widać od razu:) Świetnie detal bije z jego prac. Taki sukces w wieku 32 lat...

Też chciałbym z nim pogadac...tylko co ja taki skrony drobny człowiek moge. Jego majestat by mnie zabił:D

 

Adek...fascynuje cie polska słuzba zdrowia? Jedni wstawiają sobie w avatarze wojowników ninja, inni marines, inni ChuckaNorisa...a Adek ma Łódzkie pogotowie...Cóż, to wolny kraj.

Napisano

Fajny wywiadzik i widać że tym razem rady nie poszły w las i Hindus się przygotował do zadawania pytań za co ogromny plus:)

Napisano

Również dzięki chłopaki za komentarze.

 

Biglebowsky - Dzieki - starałem się po Twoich ostatnich uwagach zmienic trochę sposób wykonywania wywiadów aby wyjśc na + :)

 

Więcej wkrótce.

Pozdrawiam.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności