Skocz do zawartości

Obiekt3d : Czołg - M4 Sherman (model udostepniony)


Gość Macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja nie znam sie kompletnie na czolgach, ale model wyglada fajnie, aczkolwiek wydaje mi sie na pierwszy rzut oka ze ma naprawde duzo poly :), fajnie by bylo jakbys pokazal siatke itd :) Pozatem bardzo sie ciesze z nowych tematow w GameArt, coz moze cos sie tutaj ozywi, bo w sumie cale forum to siedzi raczej w WIP :)

Pozdrawiam.

 

ps. Bedziesz do tego robil jakies teksturki? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatem bardzo sie ciesze z nowych tematow w GameArt, coz moze cos sie tutaj ozywi, bo w sumie cale forum to siedzi raczej w WIP :)

 

bo wiesz - my gama'artowcy to nieliczni ale wierni :) hehe

 

co do modelu - z kompresja pojechales naprawde ostro to raz, a dwa - nielepiej by to wygladalo na jakims mniej walacym po oczach tle??

 

i dalej - ten zmirrowany napis bije po oczach paskudnie, texturek tu w sumie nie ma wcale a triangli to chyba faktycznie zbyt duzo (aczkolwiek teraz jak sie jakies skriny pooglada to makabra... wiec moze tyle akurat ma byc :)

 

jak pogrzebiesz w archiwum minibitwy to tam ktoras edycja to wlasnie jakies czolgi byly i nawet kilka bardzo udanych modeli sie pojawilo :)

 

pzoaa

 

ps. napisz cos wiecej o samym modelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle. Po co ja w ogóle robiłem ten model ? Dla siebie...a po jaką cholerę ? Wiecie co ? Udostępniam wam ten model wraz z potrzebnymi (mniej lub bardziej) plikami graficznymi. Bawcie sie dobrze.

http://rapidshare.de/files/37247812/M4Sherman.rar.html

 

Mnie nie wydaje się pokurczony ten model, myslę, że zachowałem proporcję.

Może dodacie mu jakąś lepszą teksturkę ? Moja faktycznie wygląda jak jakaś jednobarwna plastelina ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności