Skocz do zawartości

Impreza w Bunkrze Sztuki - Kraków 20/21-10-2006


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Firma Wacom jako współorganizator i fundator nagród zapraszana imprezę Top Digital Kraków 2006, odbywającą się w ramach Międzynarodowego Triennale Grafiki 2006.

 

Sobotnia część imprezy będzie, po raz pierwszy w Polsce, konkursem artystów grafików tworzących swe prace bezpośrednio na oczach publiczności, od razu w formie cyfrowej - przy pomocy tabletów graficznych Wacom. Postęp prac artystów będzie na bieżąco prezentowany za pośrednictwem projektorów zgromadzonej publiczności.

 

Informacje na temat imprezy znajdziecie na stronie: www.triennial.cracow.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

okej, to ja już jestem po. i takie pytanie... gdzie było max3d.pl w tym czasie? specjalnie ubrałem "firmową" koszulkę (a nóż ktoś rozpozna i zagada:)) a tu nic:/ czyzby nikogo nie było?

co do imprezy, wprawdzie się spóźniłem ale chyba niewiele straciłem. trzech grafików malujących speedy na Mac'ach w Painterze IX.5 i wyświetlanych na projektorach. Mieli 3h na zrobienie pracy, która potem miała być oceniona przez Jury i publiczność. IMO lepsze prace powstają na forum (i to w krótszym czasie). Jedną z nich był "pies", którego chciałbym miec na ścianie w pokoju:).

ciekawa "prezentacja" ale szkoda że nie 3d:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem, nawet nie sam ale nie widziałem "firmowej" koszulki max3d.pl, pokaz odebrałem jako bardzo fajny i rózwnież głosowałem na "psa" chociaż kosmos/ wszechświat też nieźle wyszedł, jak znajdę kabelecek od aparatu to wrzucę zdjęcia bo kilka cyknąłem, chyba, że już mnie ktoś uprzedził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ci ktorzy nie byli nie maja czego zalowac !

Impreza calkiem fajna ale graficy byli do niczego

nie zartuje !

tak sie sklada ze wygralem w losowaniu i dostane wydruk

zwycieskieji pracy. wiec moze jeli faktyczeni trafi ona w moje rece zaprezentuje ja tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyszedlem w sobote po jakiejs godzinie zmagan z tabletami, wiec finalny efekt prac chetnie bym zobaczyl, choc nie zainteresowalo mnie to do tego stopnia by zostac do konca...

 

Ogolnie wrazenie mam takie, ze zaproszono do konkursu grafikow, ktorzy nie siedza w grafice cyfrowej i tabletow uzywali jako zamiennikow klasycznych narzedzi, nie mozna wiec bylo liczyc na prezentacje jakichs zaawansowanych technik w Painterze itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności