Skocz do zawartości

Scena 3D: modelowanie szklanki i rendering


Repciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Szklaneczki wyglądaja jak kieliszki z uciętymi nóżkami nie chciał bym z nich pić :),brzeg sklanki powinien byc lekko zaokrąglony ,nawet cięte szkło nie ma takiej krawędzi -kąt cięcia i grubość ścianki bardziej pasuje do wazonu na kwiaty.

Odbicia na szkle zbyt intensywne ,zwłaszcza na prawej szklance.

Oświetlenie i podłoże można też poprawić.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że miało być tak: szklanki stoją na drewnianej powierzchni i pada na nie snop światła. ale przez to, że widać jedynie to koło (reszta to zupełna czerń), w pierwszej cvhwili myślałem, że stoją na jakiejś tacy, czy stoliku. reszta nie powinna być tak ciemna. zmniejsz nieco tekstury na tej drewnianej powierzchni, bo za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za mocne słowa ale to jest kicha. Część osób nie ma za grosz samokrytycyzmu. Naprawdę zastanawiasz się co tu można poprawić?

Nie czepiam się modelowania choć szklanka rozetnie każde usta. Materiał stołu miał być prawdpopodobnie drewniany ale wcale na taki nie wygląda. Osobiście ja widzę własnie tak drewno kiedy zdejmę z nosa moje okulary. Co to za cienie są???? Szklanka stoi wyraźnie poza osią światła (źródło zdaje się świecić pionowo) a cienie kładą się w kierunku centrum. Dlaczego to coś co odbija sie w szklance nie oświetla stołu a światło dające śliczny teatralny okrąg nie odbija się w szklankach? Myslę, że programiści v-ray złapaliby się za głowy w jaki sposób wykorzystywana jest ich myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności