Skocz do zawartości

Pojazd 3D: P-51D Mustang


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm robiłem wg. blueprintów a więc proporcje powinny być chyba ok....:) może po prostu fakt, że samolot teraz nie jest oparty na tylnim kółku potęguje wrażenie, że ogon jest tak do góry:).

 

A tak szczerze to się przyznam, że faktycznie rozjechała mi się pozycja przdniego podwozia, nie wiem jak ja to zrobiłem ale jest trochę cofnięte:D, cóż jak nie zauważyliście tego to chyb znaczy, że nie przeszkadza to tak bardzo:).

 

A do szpitala miałem iść na oprecaję usuwania zbędnych ząbków (8-emki i kilka bonusowych (!!:D) kolejnych stałych zębów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gra mi to przejscie z kadluba na smiglo, jest strasznie kwardotowe, zreszta z tego co pamietam to mustang mial lekkie wybrzuszenie w mijescu gdzie jest silnik, a u ciebie jest az strasznie płasko. moze sie myle. ale okolice smigla i kabiny zdecydowanie do poprawy, ale jak poprawisz te niedociagniecia to bedzie ladny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, przygladalem sie temu modelowi, ale powiem szczerze, ze nie bardzo jakos odwzorowuje charakter tego samolotu. Cos w nim jest nie tak. Niestety nie jestem w stanie powiedziec co, ale pewnie tez macie takie odczucie... Byc moze jest on zbyt \"okragly\", obly, no nie wiem...

(jak najbardziej zgodnym z oryginalem - kto z was wie jak naprawde wyglada taki mustang na zywo)

- Mialem okazje ogladac ten samolot z bliska, jest znakomity...

A tu jest pare zdjec, ktore udalo mi sie zrobic...

 

zdjecie.php?gal=airshow&pl=Wendover1071.JPG

 

zdjecie.php?gal=airshow&pl=Wendover1163.JPG

 

 

zdjecie.php?gal=airshow&pl=Wendover1189.JPG

 

Minimalnie wiecej zdjec jest tutaj...

http://akcin.magma-net.pl/kamwojcik/galeria.php?gal=airshow

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by kkk81

 

A tu jest pare zdjec, ktore udalo mi sie zrobic...

 

 

tzn sie Ty tam byles i robiles te zdjecia?? :| bo z tego co napisael tak by winikalo :)

 

a co do zdjec fajnie ze je pokazales bo teraz to widac ze to MUSTANG !! :))))))) TEN SAMOLOT MA TO \"COS\" :)!! niestety ale Lucas u Ciebie narazie tego nie ma :(.

 

ale mam nadzieje ze bedzie wiec czekam na poprawki :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano lepiej :) ale teraz dopiero zauważyłem, że statecznik pionowy jest jakiś taki splaszczony od połowy w górę, tak jakby tam w ogóle nie było profila :|

ale ogólnie nie jest źle :) nic tylko czekać na bumpy i teksturki :D

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mialem u siebie podobny problem a zaradzilem to tak ze tak gdzie mialem gesta siatke a chcialem dac extrude to pousowalem niektore \"edge\" dalem extrude, a pozniej za pomoca connect polaczylem \"edge\" ze soba i wyszlo imo oka zreszta wieczorkiem dam updejta mojego bf109.

A tak pozatym to lopaty wg mnie sa chyba ciut zamale, i chyba troszke gorna czesc pokrywy na silnik powinna byc troche tak lekko kwadratowa ale moze poprostu zle widze z tej perspekywy ale ogolnie to wyglada super :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności