Skocz do zawartości

Scena 3D: White Kitchen


JohnyCa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ponownie zabralem sie za interiorek - ponownie kuchnia. Oczywuscie zupelnie inny klimat. Na razie tylko modele (nie wszystkie) i swiatlo (uproszczone). Zaplanowalem ukonczenie tego projektu w ciagu tygodnia (po 2 - 3 godziny dziennie, na wiecej nie mam czasu). Oceniajcie.

 

whitekitchen011nx6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak ode mnie hmm... mało widać ,bo jest duże zbliżenie ,nie widać całej kuchni [pewnie chcesz pokazać tylko część] ,narazie są proste modele ,nie masz smootha na tym czymś po prawej stronei z tyłu [kosz?]i jak to kosz to chyba za duży..

pozdro i jedź dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za duż oto z tego powiedziec nie można. Rób dalej;) Tylko błagam, zmień to coś nad piecem (to się okap nazywa, prawda?:D) bo jest tragiczne, i niepraktyczne bo cały zapach by z tego wychodziłzamiast być zasysanym do środka do góry. Temu Okapowi mówimy NIE:D Podoba mi się natomiast kadr, jest torche inny od ogólnej tendencji ostatnio wszystkich "byle ukazać całe pomieszczenie 1 renderem:D "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

tweety: z wielkoscia renderow - moge je pozmniejszac jak sie za wolno pojawiaja - w wyzszej rozdzialce po prostu wiecej maja szczegolow, a kompresje ustawiam na 9.

Maceo: wrzuce ale troche pozniej

Pinero: scena z zalozenia miala byc bardzo minimalistyczna, to co interesujace mialo pojawic sie dzieki materialom i grze swiatla. Szafki wiszace sa od frontu przeszklone (matowe sklo) - w tej chwili jednak material jeszcze nie jest dopracowany. Kadr raczej pozostanie jaki jest - moze go jedynie poszerze.

Anyway...dzieki za rady i opinie. Jak zwykle bardzo mi pomagaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie JohnyCa nie chodzi o to że sie wolno pojawiają. tweetiemu chyba chodziło o to, że obrazek sie nie mieści na ekranie, a mam dość spory, i żeby zobaczyć całość trzeba przewijać, a to źle wpływa na odbiór pracy. Po prostu trudniej ogarnąć całość. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spiesze wyjaśnić:

nie zorientowałem się, że oglądałem pracki na win98 i 256 kolorów więc tragedia wyszła u mnie na monitorze :]

ale chudy ma rację, ciężej jest takie coś oglądać. o wiele lepiej prezentuje się w niejszej rozdziałce :)

 

ale to tylko takie moje mruczenie ;]

ładne światełko ale zastanawiam się jak to wyjdzie po dodaniu materiałów.

pwodzenia i czekam na rezultaty :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materiał na kominie od okapu o wiele lepiej prezentował by się na cylindrycznym kształcie.

butelka ma nieciekawy materiał, wygląda dość sztucznie.

mleczne szyby z piaskowanego szkła powinny działać jak materiał z SSS: opalizować kształtami znajdującymi się za nimi.

 

jaki jest kolor świateł? to vraylihgt czy skylight?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudy: tak to jest oczywiscie do poprawy

tweety: rzeczywiscie ksztalt komina ma byc lekko zaokraglony od frontu, butelka to zwykle szklo, bez zadnych bajerow, w scenie jest jedno glowne swiatlo (total white) po prawej stronie i dwa doswietlajace i tworzace refleksy od strony kamery, wszystkie to VrayLight

satanicus1991: nad materialami jeszcze pracuje wiec moze cos sie zmieni w temacie "refleksyjnosci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinero: sorki...zapomnialem, fronty szuflad sa przesuniete w prawo z powodu uchwytow w szafkach w ciagu po lewej. Z podloga postaram sie jeszcze cos zrobic, calkiem gladka wyglada zbyt idealnie, a z "teksturowym" bumpem za ostra. "Badylki" sie zmienia (chce wydlubac cos w xfrogu), szczegolow postaram sie jeszcze troche dodac ale takich drobnych - kilka detali w kuchence, okapie i szafkach. THX za rady.

Touch: w nastepnej wizce :)

patry: kwiatek - jak wyzej, modele moje - projekt nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuchnia BRW jakoś bardziej mi się podobała.

nie wiem czemu zrezygnowałeś z gładkiej podlogi. ta jest niepraktyczna bo brud będzie właził w zagłebienia i porowatości.

 

spróbuj też doświetlić front szafki po lewej (tak jak w katalogu) przez co powinieneś uzyskać łagodniejsze światło w pomieszczeniu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , postaram sie powytykać to co mi sie nie podoba...

po pierwsze podłoga..nie chciał bym mieć w kuchni betonu..

po drugie nie chciałbym mieć małych szfek bez klamek:P

złagodzić jednolitość możnaby przez wprowadzenie innych obiektów,nie szarych:) może troche drewna :)

chabeź jest fajny

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności