Skocz do zawartości

Blizzard Art Contest 2006 Wyniki


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

Znane są już oficjalne wyniki pierwszego konkursu opublikowanego przez Blizzard - Art Contest 2006. Prace oceniane były w czterech kategoriach, z czego trzy z nich dotyczyły takich produkcji jak Diablo, Starcraft, Warcraft, czwartą stanowiła 'animacja'.

 

Kategorie prac zgłaszanych na konkurs :

 

1) Diablo Art

2) StarCraft Art

3) Warcraft Art

4) Cinematic Art

 

zwycięzca kat1 : Marc Simonetti

zwycięzca kat2 : Seo Young Min

zwycięzca kat3 : Choi Won Chun

zwycięzca kat4 : Peter Zoppi

 

Łączna wartość nagród szacowana jest na sumę 10 tysięcy dolarów (każda kategoria osobno).

Reszta prac spośród których jury dokonało wyboru znajduje się pod tym adresem [zobacz]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nom, pracki oczywiście świetne.

Ale enviromenty wypadają w tym zestawieniu co najmniej blado, jedynie envo do Starcrafta daje radę, reszta kiepściutko :)

 

Postacie na bardzo wysokim poziomie, czego można się było spodziewać, jednak nie do końca rozumiem czemu jako najlepszą postać 3d do Diablo wybrano tego gosta zamiast tej postaci:

http://www.arshlevon.com/images/poster_final_diablo.jpg.... mi osoboście dużo bardziej ta się podoba... No ale może to wynika z postawienia na teksturki malowane ręcznie. Ten diabełek jest jednak dużo bardziej w stylu Dooma III...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ale wybrali... interesowała mnie tylko kategoria Starcrafta... i wybrali taką prace ze mi coś sie skręciło w bebechach. Blech... bez klimatu brak nawiązań. Jakieś pseudo dopracowane bez pomysłu badziewie. Napisałem ze dopracowane bo jest dobrze zrobione ale co w tym jest ze starcrafta? chyba mniejwięcej ta głowa Hydraliska. A ten marins to łolaboga - jak z Warcrafta3...

 

co do pracki Warcrafta to podobnie . co ta "kobieta" ma do tej gry??? bezsens kompletny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Starcraft Rulez!

Poza tym wiem, dlaczego część prac w tym śmiesznym konkursie jest taka... przeciętna, ano dlatego że Polacy zostali zdyskryminowani...

Bojkot!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie bylo takiego ograniczenia w finale napewno znalazła by się niejedna lepsza praca... ten environment w klimacie Diablo jako "second award" jest poprostu denny, bez pomyslu i z warsztatu w nim zbyt ciekawego nie widac... podobnie moim zdaniem jest z "envem z SC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności