Skocz do zawartości

Przkształcanie


dream_arts

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

chce teraz zrealizowac cos takiego a mianowicie przekształcenie obiektu w obiekt czyli np przekształcenie wirujących liści w piłke macie jakies propozycje jak najlepiej to zrobic. Liście poczatkowo pochodza z wybuchu a potem zaczynają wirowac i przekształcaja sie w piłke.

Jezeli macie jakies propozycje to chetnie wysłucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Morphing się kłania i particle. Na przykład taktujesz piłke p-bombem, przyciągasz cząsteczki do źródła siły, przy czym nakładasz na model modyfikator morpher i zmieniasz hexy piłki na liście (np. klonowe - same się proszą). pamiętaj, by siatkę piłki dostosoac do przyszłego morphingu; hexy musza miec odpowiednia do morphingu ilość vertexów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to ma wyglądac tak:

1.Upadek drzewa i wybuch korony (to juz mam Vue sie przydało)

2.Mamy już wybuch korony nastepnie liście maja zacząć po wybuchu ostro wirować tu myslałem zeby dac ostry blur

3.w trakcie wirowania ma sie pojawić 8 różnych liści które przez pewien czas powinny byc troche widoczne

4.Wirójące 8 różnych rodzajów liści ma się przekształcic w piłke plażową zrobioną z 8 rodzajó drewna.

odnośnie ośmió rodzajów liści myślałem o 8 emiterach cząsteczek ale nie wiem czy jest to god idea :P

prosze o rady

ps shogun 3d z twojej skorzystam napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z morphingiem wyszła lipka więc do animacji użyłem 10x superspray bo mam 10 rodzajów liści i po wybuchy maja lecieć do góry i tu uzyłem vortexa:) natomiast odnosnie pojawiania sie piłki vidible track chociaż moje zmierzenie było takie zeby piłka budowała sie zliści i na końcu był cała z 10 rodzajów drewna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności