Skocz do zawartości

Max 8 + SP 1,2,3


Niunia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problemik który strasznie mnie irytuje. Otóż zainstalowałam sobie maxa 8 i śmigał mi bez problemów. Wiec chcąc być na bieżąco postanowiłam zainstalować sobie najnowszy service pack z oficjalnej stony autodesk'u. Instalacja przebiegła bez problemów. Problem zaczął się potem, a mianowicie odpalając maxa zaczął się zwieszać podczas wyświetlania okna startowego. Wszystkie wtyczki przeleciały bez problemów potem napisik na pasku "starting max" obciążenie procesora 100 % i z uruchomienia maxa lipa ;( Odinstalowałam SP i wszystko w porządku. Spróbowałam zainstalować SP 1, a potem 2 i taki sam problem :( nie wiecie gdzie jest pies pogrzebany ? :(

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No ja wiem gdzie jest moj jamnik pogrzebany w takim lesie kolo opola i to bylo naprwde parenascie lat temu wiec nie wiem czy trafilbym tam jeszcze. Co do maxa to kup sobie juz nowa wersje albo wyslij maila zzapytaniem do autodeska to ci napewno pomoga rozwiazac twoj problem.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za wyczerpująca odpowiedź, a jaka elokwentna i błyskotliwa. Gdybym na tyle znała angielski, żeby napisać to bym napisała. Ja pytałam się poważnie. Jeśli ktoś miał podobny problem prosiłabym o normalną odpowiedź. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninia otoz ja mialem taki problem, tez w maxie 8, kupna 9 nie polecam bo trzeba bedzie zpol roku poczekac na pluginy typu finalrender...

 

na moim komputerze pomogl update biosa.

jezeli nie wiesz jak to zrobic lepiej popros chlopaka, lub poszukaj w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej popros chlopaka

świetna rada...

 

A tak na temat: też mam ten problem, ale max bez SP tez działa, najlepiej zobacz sobie co oni poprawili w tych SP i na tej podstawie ustal czy będzie ci potrzebny upgade czy nie. Bo ja sobie spokojnie modeluje i renderuje bez tych packów i żyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninia otoz ja mialem taki problem, tez w maxie 8, kupna 9 nie polecam bo trzeba bedzie zpol roku poczekac na pluginy typu finalrender...

Szanujące się firmy już wydały updaty (np. vray, orbaz czy cebas)

 

lepiej popros chlopaka

hehe, kolega jest seksistą

 

Ja tam jednak sądze, że jeżeli są SP, to lepiej je zainstalować, zawsze będzie się mnie sypał program, ale jeśli nie można, to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, aż wziołem się na eksperyment i zainstalowalem tego SP3 i ruszyło.

 

Więc sytuacja wygląda tak: na XP Pro z SP1 wczytanie jakiegokolwiek SP dla Maxa unieruchamialo go.

Od jakiegos miesiąca mam czysty system, XP Pro z SP2 + dodatki z Autopather'a i w tym momencie zainstalowalem sobie SP3 do maxa i ładnie działa.

 

deshu: sorry za czepialstwo, czasem tak mam na niektorych tematach.

streaker: a wiesz ze max8 prawie mi w ogóle się nie wysypywał. W ogóle odkad wywalilem stare RAMy i kupiłem używane, acz firmowe (infinion i kingston) to jakoś wszystko o wiele bardziej stabilne się stalo :)

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś się ruszyło w temacie :) Dziękuję bardzo za info :) trochę mi się rozjaśniło w łepetynce :) Ja mam winzgroze z sp 1, wiec jak pisze mirach z upgrade'a maksia lipa :/.

W sumie to te sp nie są mi, aż tak potrzebne, bo nie używam większości z rzeczy, które te sp naprawiają :) Tylko tak trochę głupio, bo czuję się tak jakbym miała dziurawe stringi. Nikt nie musi wiedzieć, że mam je dziurawe, łatka na nie i tak niewiele daje, bo i tak w pupcie wieje, ale sama świadomość, że są dziurawe mnie dołuje :P

Z drugiej strony, żeby zainstalować SP do Maxa to muszę przeinstalowywać winshita, a to potem jest masa doinstalowywania programów i mi się za bardzo nie chce :)

Bardzo mi się podobał na głównej stronie komentarz niejakiego Rowr'a. "naprawiamy małe dziury, dodajemy duże" coś w tym stylu :)

 

Do Deshu - żeby poprosić chłopaka to najpierw trzeba go mieć :P

A poza tym, Ty też pytasz się dziewczyny jak przykładowo wymienić pasek rozrządu w aucie? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia: text o stringach zasługuje na nominację najlepszego textu miesiąca :D

 

poza tym lepiej zainstalować sp2. stabilniejszy windows to mniej wysypek maxa więc lepiej poświęcić te kilka godzin i zrobić porządek, żeby potem nie pluć sobie w brodę z powodu utraty plików pracy :]

 

btw: reinstalacja winshita to pikuś, format C i instalacja nowego systemu... to jest zgroza.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności