Skocz do zawartości

MS Windows - System32 - DLL


naeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, a mianowicie...

 

Chciał bym podmienić plik DLL w Windowsie, lecz plik jest używany przez Windws, czy jest jakiś sposób zatrzymania działania tego pliku ?? nie wiem jaki to proces...

 

Jest to plik uxtheme.dll odpowiedzialny za zmianę skórek w windowsie. Znajduje się oczywiście w katalogu windows/system32.

 

Pytam się bardziej z ciekawości bo oczywiście jeżeli niema innego rozwiązania to prosto zorbie to pod dosem albo przez linę komend, ale może jest prostrzy sposób bez wyłączania windy :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Idz do kolegi z dyskiem, po odpaleniu bedziesz mogl przekopiowac pliki do swojego wina xD

Jeszcze mi sie przypomnialo ze byl jakis patch zeby podmienic ten plik, nawet kiedys z niego kozystalem ale juz dokladnie nie pamietam gdzie go znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi masz na dysku inny system operacyjny, to możesz z jego poziomu to zrobić.

Możesz oczywiście wysatartować komputer z dyskietki ratunkowej, czy jak to się tam kiedyś zwało.

 

Można także chyba uruchomiając ten system w wierszu poleceń - chyba tak bdzie najszybciej i najwygodniej, ale nie wiem czy da się wtedy podmienić ten plik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale napsiałem że niechce mi się wyłączać Windy :P dobry pomysł by był z patchem :)) sprawdze też te pliki, bo wiecie...

 

Jeżeli przy każdej instalacji windy bede musiał wchdozić w wiesz polecen i kopiowac to to mi sie znudzi xD trzeba szukac prostych i dobrych rozwiazan xD

 

Dzięki wsyztskim za pomoc i pozdrawiam !! ;]

 

EDIT:

 

Prosze ;]

 

http://letwist.net/node/140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale sie narobiło... pobawiłem sie tym programem i teraz niemoge wogole skorek zmieniać , mam ta opcje zablokowana ;/ jakis żart !!

 

EDIT!!!!!!!!!!!!!!!!!>>>>>>>>>>>>>

 

HEHE !! Niewiedziałem że to takie łatwe xD wszystko przywróciłem do dawnych ustawień, jedynie ciagle niedziala mi zmiana skinów, moge jedynie zmieniac kompozycje :P

 

ale bajer jest w tym że podmieniłem poprostu zkin z windowsa dajaac mu nazwe LUNA i zamieniajac go i działa ;] jako orginalny styl XP...

 

Pozdro ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności