Jump to content

Animacja: mountains


Bhaal
 Share

Recommended Posts

Przglądając dawno temu CGtalk natknąłem się na konkurs polegający na tym, aby z fotki zrobić animacje. Sam spróbowałem coś podobnego zrobić i zobaczyć co z tego wyjdzie (i mam nadzieje, że nie G. :P ). Fotke którą użyłem znalazłem na google.

Samolot to koncept Dusso. Texturki sam namalowałem w Shopie.

Jak na razie jest to wersja , że tak powiem Alpha :) te budynki w tle będą całkiem inne. Brak korekcji kolorów. Poza tym myśle nad dodaniem gdzieś drugiego samolotu i poprawieniu tego pierwszego ciutke :) to ciepłe powietrze z dysz pod koniec też mnie nie zadowala tak samo te chmury w tle. Czekam na różne różniaste sugestie :)

 

http://img226.imageshack.us/img226/9458/mountaug5.jpg

 

http://rapidshare.com/files/7485820/samolot.avi.html

Link to comment
Share on other sites

hej

 

W sumie napisales sam o tym co faktycznie nie gra..jesli poprawisz powinno byc fajnie...moglbys dodac lekiego wigglera na kamere(jesli robisz na after fx) ale ogolnie chodzi mi o noise'a na pozycje kamery, w momencie gdy samolot jest blisko niej. Doda realizmu i antycypacji dla animacji samolotu.

 

Zaaplikowalbym tez maske z duzym featherem narysowana glownie w okolicy prawej strony zdjecia (szczyty i boki bardziej odleglych gor) i na nia narzucil mgle, bo zapodales ja na pierwszy plan, zapominajac o glebii w oddali.

To tyle na szybko.

 

Pozdrawiam,

Pawel

Link to comment
Share on other sites

Hm no właściwie to przydaałby się fog na tych górach, nie widac perspektywy powietrznej co przy takich obiektach jest bardzo nienaturalne. Budynki do wymiany. A samolot, lepiej by było jakby szybciej przeleciał. Oczywiście trzęsienie kamery bardzo by realizm podniosło. Dodatkowo ten myk z dodatkową warstwą np pomarańczową z dużym featherem i filtrowaniem na powiedzmy... pin light byłby tu jak znalazł. Poza tym samolot za bardzo się wacha na boki. No chyba, że miałby się zaraz rozbić, ale wtedy to trzeba by jakiś dym albo iskry.

 

To na tyle, pozdro.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy