Skocz do zawartości

dziecko neostrady


piksar

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy narzekają na neostrade - ja też, i dlatego że 12 grudnia mijał mi koniec neostrady z miesięcznym wypowiedzeniem zakończyłem cierpienia. Nadszedł 12.12 neo jest, po północy 12/13 znikła - mówię trzymają się terminu, dwa następne dni nie ma neo. Dziś odpalam serwer aby sformatować dyski patrzę a koło zegarka miga ikonka neostrady i co widzę ? Nawiązane połączenie !!!!

jak płaciłem miałem 256 kbit - dzisiaj nie płacę i mam 1,5 MEGA !!!

łał

Pozdrawiam TEPSE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

u nich sa czesto takie opcje, mi na przyklad przez pol roku rachunkow nie przysylali (poczatki neostrady to byly, wiec rachunki byly spore) i nigdy nie chcieli ode mnie juz tej kasy, wiec mialem przez pol roku neostrade za free, z tego co slyszalem nie bylem jedynym obdarowanym przez tepse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorek: poczatkowo mialem faktycznie stresik, ze mnie podsumuja za kilka miesiecy i bede mial problem, chcialem nawet sie do nich zglosic i uregulowac rachunki. Potem jak zmienialem opcje neostrady (rezygnowalem ze starej, zakladalem nowa "od nowa", takie jakies powalone regulaminy mieli, dlugo moge o tym pisac), to na koniec jakis paranoidalnych dialogow z pania w tp wkurzony powiedzialem, ze nie wiem jak ta firma funkcjonuje, nawet o wlasne pieniadze nie dba, nie przysylaliscie mi przez pol roku rachunkow, wiec nie placilem. Ona na to ze zdziwiona mina: ale o co panu chodzi? no to niech sie pan cieszy, ze pan nie placil...

zalamka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osbiscie nigdy niemialem stycznosci z neo (i chyba dobrze) ale wieść gimnna niesie ze wyczerpali pule ipków ktore mogą dynamicznie przypisywać, czyli ze za duzo userow za malo ip czyli, ze jak sie wszycy na raz wlacza neo to de facto niebeda to wszyscy ;]

aż by sie chcialo do tpsy rzec ciuś, ciuś buraczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem raz neo przez 1 miech i nawet fajnie było ... 64 kb/sek :)) a teraz mam łącze blokowe i 250 kb/sek xD Tak dużo czytałem i wysłuchiwałem osob że Neostrada to "syf" a teraz widze że same korzyści :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności