Skocz do zawartości

XboX 360' "dylematy :)"


XardaX

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić nowego x'a :) :D

Tyle że mam taki tv : http://www.ceneo.pl/278054o

To FLATRON crt, pisze ze ma HD-READY, ale nie wiem czy w to dokonca wierzyć :/...

Ma z tyłu wejscia euro i 2 rzędy kompozytów[5] + chincze + svideo :)

Chodzi mi o to ze wersja PREMIUM ma kabel COMPONENT HD AV CABLEz 5cioma aqrat takimi wejsciami co ja mam z tyłu TV, a wersja CORE ma tylko jakis tam AV STANDART z 2ma wejsciami.

Wogle sie na tym aqrat nie znam wiec powiedzcie mi o co tu biega :]

Czy ten kabel od CORE nie zapewni mi takiej grafy [HD] jak tamten?

Pytanie jeszcze bardziej ogólne, ma ktoś nowego X'a ? Fajny? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jjak brac x360 to tylko premium bo sam dysk jest warty tyle co roznica w cenie, a dotego masz jeszcze headseta, component'a(lepszy od zwyklego AV) i dzieki HDD mozesz odrazu zalogowac sie na xbox live(pierwsz miech zadarmo), gdzie mozesz sciagac demka(bo gry dosc drogie:( ), trailery itp.

Do cora musisz tak czy siak dokupic karte pamieci a ta kosztuje ok. 200zl

a dziek dyskowi mozna grac w gry z pierwszego ix'a, plus dostajesz fajna gre arcade hexic hd.

A teraz jest jeszcze promocja ew sklepie dla idiotow i x360 premium z PES6 za 1399zl:D

a teraz odp.na pyt. czy fajny:

no konsolka ogolnie zaj*ista:P, duzo fajnych gierek, pad bardzo wygodny, dashboard przejrzysty i funkcjonalny, grafa:D no i dosc du

zo polakow gra na lajfie:P

 

sry za ort.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem o takiej "przejsciowce" ze mozna HDD z kompa do X'boxa podlaczyć... A wiec 160 a nie 20gb bym tam miał :P

Head Set nie potrzebny az tak, ale kabel :(...

Ale przejsciówka nie wiadomo czy takowa wogle bedzie, a dyszczek by sie przydał żeczywiscie :p

Sluchajcie jak mam z tyłu telewizora 5wejsć komponent : zielony,niebieski,czerwony,biały,czerwony to przez to puszcze HD ? NAwet zubożone ale HD ?Bo to mnie najbardziej nurtuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPIŁEM dzisiaj XBOXA !!!!

Za 1599PLN, tylko taki był :( Ale to PREMIUM + gierka 'KAMEO' [całkiem fajny platwormer] i Cośtam PINATA~! [jakiś syf dla dzieci] ...

Chodzi dobrze, mam HD tylko 480, 720 i 1080 nie wchodzi wogle :P Ale i tak super grafa...

Na HDD mialem zainstalowane odrazu demko PGR3 :] Normalnie fotoreal :p

Polecam, do tego podlaczam bez problemu mp4,mp3 :P, inne peryferia...

Dashboard przejzysty i funkcjonalny.

XboX LIVE! jeszcze nie sprawdzalem, zara to zrobie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XardaX -> dysku z kompa nie możesz użytkować jako dysku xboxa, nawet jeśli go podłączysz.

 

A Viva Pinata to genialna gra - chociaż trzeba obudzić do niej w sobie dziecko. :) Poza tym po mrocznych zmaganiach w krwawej Gears of War w sam jest coś pastelowo-kolorowego, coby sie rozluźnić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności