Skocz do zawartości

[Modelowanie] Modelowanie samochodu [3dsmax]


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

Bardzo bym prosił o podpowiedz, jakim odtwarzaczem zwolnić działanie tych filmików, jest jakiś program żeby wolniej szły klatki bo tego nie można przewijać w zdanym programie.

Pozdrawiam i dziękuje bardzo za tutorial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzzy nie da się zwolnić, ściągnąłem ten filmik, ale on jest w tak kiepskim formacie, że nawet nie da się "przewinąć" do przodu lub do tyłu. Próbowałem zwolnić w all playerze, wszystkie filmy mi zwolni, a przy tym wyskakuje błąd...

 

 

a po co tym się z nami dzielisz tak został nagrany tutorial, chcesz ripuj go sobie na nowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co tym się z nami dzielisz tak został nagrany tutorial, chcesz ripuj go sobie na nowo

 

Czy ty przeczytałeś cały post ? Czy tylko kawałek ?

Odpisałem na post Muzzy'ego który podał link do tematu gdzie jest napisane jak zwolnić film, a nie ma pojęcia o tym, że film jest w słabym formacie i nie da się go zwolnić, bo wyskakuje błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle "plik jest w kiepskim formacie", co po prostu jest z jakiegoś powodu nie da się go przewijać (jest uszkodzony albo coś w tym guście).

Ściągnij sobie programik AsfBin, odpal asfbinapp.exe w prawym górnym oknie wybierz plik do naprawy, kliknij na strzałkę aby przenieść plik na lewy panel, w lewym dolnym wybierz nową nazwę pliku i kliknij [cut/copy/join]. Po chwili pojawi się naprawiony plik który powinno się dąć przewijać i spowlaniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty przeczytałeś cały post ? Czy tylko kawałek ?

Odpisałem na post Muzzy'ego który podał link do tematu gdzie jest napisane jak zwolnić film, a nie ma pojęcia o tym, że film jest w słabym formacie i nie da się go zwolnić, bo wyskakuje błąd.

 

 

to ty chyba nie przeczytałeś mojego posta napisałem ze tutek tak został nagrany i ze trzeba go na nowo zripowac bo z tego co pamietam wiekszosć tutoriali nagranych przez nielota nie dała sie przewijać, i to nie jest zaden bład pliku poprostu niepotrzebnie zaznaczono jedna opcje podczas ripu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty chyba nie przeczytałeś mojego posta napisałem ze tutek tak został nagrany i ze trzeba go na nowo zripowac bo z tego co pamietam wiekszosć tutoriali nagranych przez nielota nie dała sie przewijać, i to nie jest zaden bład pliku poprostu niepotrzebnie zaznaczono jedna opcje podczas ripu:)

 

Masz rację może nie potrzebnie coś zaznaczono... ale Muzzy myślał, że mazimazi nie umie przewijać tego filmu i dał mu link do postu gdzie jest wszystko odpisane, a ja napisałem, że się nie da, bo coś z filmikiem jest nie tak ty wtedy:

a po co tym się z nami dzielisz tak został nagrany tutorial, chcesz ripuj go sobie na nowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odkopanie, ale po obejrzeniu pierwszej części tutorial jest bardzo przydatny, ale niestety druga część wygasła. Czy mógłby ktoś go ponownie wrzucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szczurass

Przepraszam za odkopanie starego tematu ale mam dziwny problem z którym nie potrafię sobie poradzić. pytanie dlaczego przy modelowaniu EVO przy tym jak zakładam obraz na plane to zawsze wychodzi taki poszarpany, nie mam pojęcia czego to wina

aaaqu.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności