Skocz do zawartości

moje portfolio:)


Levus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ten zielony text pod info wogole nie jest czytelny, wiec albo go wyrzycić albo zmienic kolor czcionki. Wogole jeśli chodzi o menu to jest takie sobie - ba! wogóle mi się nie podoba. Przejrzałem zawartość twojej strony więc jeśli to wszystko jest twoje to uważam że stać Cię na dużo więcej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

Ojć, design strony jak z lat 90tych i na dodatek robiony w paincie >

 

Po pierwsze mniej agresywną kolorystykę proszę. Zestaw czarny - jaskrawozielony - jaskrawoczerwony - jasnożółty wygląda ładnie głównie na egzotycznych żabkach i swojskich kwiatach, ale do czytania tak niebaudzo, no i odwraca uwagę od zasadniczej treści (dzieł) :-)

 

Tło jest dobre. Proponowałabym zdecydować się na jednolitą kolorystykę (czyli tutaj na ciemnozielono), plus jeden kolor nieco kontrastowy do podkreślania rzeczy (linków, ramek etc). Można przerobić kolor podstawowego fonta z białego na lekko-bladozielony albo jakiś inny pasujący, byle wciąż dość kontrastowy; człowiek tego zwykle nie zauważa, ale strona robi się bardziej interesująca.

 

Po drugie literki w menu (i nagłówku) są trochę nieczytelne przez font, a przede wszystkim przez "trójwymiarowość". Oglądam to na 1024x780 ze zmęczonymi oczami i w trochę za słabych okularach - i boję się, co by było jakbym miała wyższą rozdzielczość, mogłabym zobaczyć maziugi, nie menu. Ja bym zdecydowanie zlikwidowała trójwymiarowość i pomyślała nad innym fontem niż MS Comic Sans czy co to tam stoi :-)

 

(A najchętniej, to żeby nie było obrazków w menu, tylko tekst, tak, żebym sobie mogła go na większej rozdzielczości powiększyć, a nie "ślipiła" co to za kategoria).

 

Te neonowo zielone rameczki też bym proponowała zmienić na mniej jaskrawe, nietrójwymiarowe i może trochę je zmniejszyć, tak, żeby dać więcej przestrzeni. Ludzkie oko samo sobie robi "domyślne kształty zawartości", niekoniecznie trzeba je cały czas prowadzić ramkami. Ogólnie widzę, że naśladujesz "portalowe" layouty (trzy kolumny, jedna główna i dodatkowe pod-ogłoszenia), ale może niekoniecznie jest to potrzebne w portfolio?

 

Na pierwszy rzut oka to tyle.

 

pp,

_3Jane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kavel, 3Jane, dzięki za komenty! To już chyba poszło większość rzeczy do których można się było przyczepić.

Po zastanowieniu się... jakbym stylizował site w stronę tej karteczki może Ciut lżej by było? (o tak: http://halunatic.ovh.org/gfx/2d04d.jpg)

 

Z drugiej strony nie chcę, by wyglądało bardzo typowo (nowoczesny design, stonowane kolory... eh..ale właśnie to pewnie narbardziej chwyta..)

 

Ogólnie rzecz biorąc, z html zacząłem się użerać dość niedawno i póki co experymentuję, jest to 3 jak się zdaje lyout mojej stronki...

 

I chętnie usłyszę więcej komentarzy jak to wygląda oglądane przez "osoby trzecie":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim - te kolory sa fatalne. jezeli chcesz usłyszeć pozytywny komentarz, zmień chciaz ten neon.

do zmiany jest menu (czcionka!!!), ta obwodka od dołu i od góry newsów (0 konsekwencji). czemu swoje logo zrobiłes w paincie?

sory, nie podoba mi się. jesli miałbym cos powiedzieć, to patrz na inne strony, a potem staraj sie zrobić coś naprawde nowego. a i z kolorami delikatnie, delikatnie..

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgred88 ->to jak, mam wpakować grafy ile się da?? nie przesadzaj, że jak w paincie:p

 

pecet -> Eee, czcionka to times, chyba powinienem na arial zmienić...

 

duck -> kolega już dostał text do sprawdzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności