Skocz do zawartości

Archinteriors vol.10 oraz Archexteriors vol.1


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie wiem czemu ale nawet po 10 płytach interiorów i 1 exteriorów nie jestem w stanie dojść do celu istnienia i kupowania czegoś takiego.

 

Nie wszyscy mają czas na studiowanie tajników renderera i udzielanie się na forum. Taki produkt umożliwia niedoświadczonym uzytkownikom podstawianie własnych modeli do gotowych scen ze sprawdzonym oświetleniem i ustawieniami. To chyba najlepsza seria produktów ever.

 

Mi się exteriory bardzo podobają.

 

 

 

Tfu, sam siebie nie poznaję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jak kupisz płytki to możesz zrobić tylko ściany, reszte pokopiować od everów i już wizka jest, i możesz zabierać sie za następną :P i kasa leci a jakbyś wszystko robił to mniej zleceń= mniej kasy

ewentualnie jak nie ma zleceń to będziesz miał czas dla siebie a czas to pieniądz czyli też = kasa :D

 

zazwyczaj klienom zależy żeby efekt był dobry nieważne jak

 

ja też mam troche oporów do używania cudzych modeli w swoich pracach ale jakbym miał kilka zamówień na tydzień to bym sie nie patyczkował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi tylko o robienie wizualek. produkty eversów to genialne narzędzie dla wnętrzarzy którzy coraz częsciej projektują w 3d. Nie wszyscy się znają biegle na maxie i renderingach. Używając archmodels i archinteriors nie muszą zlecać innym robienia wizualek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż nie przekonacie mnie chyba:P nie jestem az tak praktyczną osobą by wszystko robic jak z automatu nawet jak robie zlecenie i mam dedlajn za 24 H to wole troche więcej czasu i nerwów stracic ale mieć przynajmniej poczucie ze to moja praca a nie zabawa w sekretarke która musi klikać przycisk render no....ale nie martwcie się może dorosne do mniej emocjonalnego spojrzenia na świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności