Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi a3


Yaro16

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moja skończona praca.Jest to mój pierwszy zakończony pojazd.

Prac jest wykonana w 3dsmax 8 + v-ray i gimp 2.renderował około 3,5 h

Myślę że następny będzie lepszy...

Wiem ze widać błędy ale nie które są przez HDRI. Nie umiałem zrobić dobrych światel przednich.Może są jakieś dobre tutoriale oczywiście pod v-raya?

 

cqs1168525288l.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

znowu a3 i znowu dokładnie te same błędy co w tutorialu plus kilka dorzuciłeś swoich :P to że autor tutka w pośpiechu totalnie idiotycznie spaprał np dolną część przedniej szyby to nie znaczy że trzeba to schrzanić tak samo ... sorry ale już niemoge jak kazdy powiela ten sam błąd zamiast zerknąć na jakąś refke, wykazac choć odrobine inwencji i zrobić to tak jak powinno być :P

ogólnie to cały model masz krzywy, niezbyt zgodny z orginałem i standardowo brak płynnych przejść między elementami karoserii.

a z materiałów to tylko lakier wygląda na dobry ale niema co się w nim odbijać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest spoto bugów.

Samochodziarzem nie jestem ale kilka jest widocznych od zaraz.

 

ALE. źle nie jest. gdybyś poświęcił temu autki troszkę więcej czasu bołoby lepiej.

Wybrałeś sobie dość drażliwy temat dla części fotum więc nie przejmuj się ze ktoś ma zastrzeżenia.

audi5uc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że jest za ciemno. Lakier ma za durze ciapki przez to wygląda jak na resoraku. Fele za bardzo lustrzane, i za duży brush. Opony całkiem do wymiany. Materiał szyb także jest kiepski ale mniemam że maskujesz brak wnętrza. OK to jeśli o shadery tyle z grubsza, modelu sie nie czepiam wiem ze to początki.

Kontrast ładnie wyciągnołes ale mimo to światło jest mało dynamiczne w sensie rozlania sie po scenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość wygląda fatalnie :-( ...ale nie przejmuj się mój pierwszy model wyglądał x-razy gorzej!! he,he tak jak piszesz nastepny będzie lepszy...

Zwróć przede wszystkim uwage na to by model był prosty. Patrz na referki i porównuj! Prostuj i prostuj :) Nad shaderkami też troszkę pracy Cię czeka. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności